dr Leszek Włodarczyk

Bardzo dobry lekarz poszłam do niego prywatnie poniewaz moja pani doktor cały czas upierała sie ze bedzie dziewczynka pan doktor odrazu stwierdził ze to bedzie chłopiec . Gdy rodziłam w m-ce był przy mnie z po bo musiałam miec cesarke i uspokajał ze bedzie wszystko ok . Mój mały ma juz 2 lata i rośnie jak na drozdzach . Polecam pana doktora

W styczniu 2008r. byłam u tego lekarza na wizycie, aby tylko potwierdzić ciążę (i tak miałam zamiar prowadzić ciążę prywatnie u lekarza w Tychach, tylko że pierwszą wizytę miałam pod koniec stycznia). Bardzo tego żałuję, gdyż będąc w 6 tyg. ciąży lekarz stwierdził, że to ciąża pozamaciczna i jest do usunięcia. Powiedział, że mam się zgłosić znowu za 4 dni ... nie poszłam. Przez 4 tyg.żyłam w strachu o moją fasolkę. Teraz córka ma 4,5 roku. Nie polecam przez to co przeszłam przez ten miesiąc. Lekarz zgotował mi i mężowi horror.

niemiły, arogancki typ, olewająco traktuje ciężarne, które nie zamierzają u niego rodzić

Polecam Pana Doktora.Na wizycie byłam w ramach NFZ,badanie bardzo delikatne,miałam pobraną cytologię i badanie USG.Miły i uprzejmy, nie czułam skrępowania.

Dobry lekarz,gdy trzeba szybko działać :)

Dobry lekarz,gdy trzeba szybko działać :)

Prowadził moją ciążę i wykonywał cesarskie cięcie. Na każdej wizycie wykonywał USG, tłumaczył wszytko dokładnie co się dzieje z dzieckiem. Polecam w 100%.

super lekarz, od razu wzbudził moje zaufanie, potrafi rozmawiać z pacjentkami, rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, w szpitalu w Mysłowicach gdzie rodziłam to zdecydowanie najlepszy lekarz, interesuje się pacjentką do końca

CHODZĘ DO PANA DOKTORA JUŻ DRUGI ROK BARDZO MIŁE WIZYTY . STARAMY SIĘ Z MĘŻEM JUŻ DRUGI ROK O DZIDZIUSIA JAK TYLKO SIE NAM UDA NAPEWNO BEDZIE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE.

Najwspanialszy lekarz na świecie polecam go gorąco wszystkim paniom...:)

Najwspanialszy lekarz na świecie polecam go gorąco wszystkim paniom...:)

Leczę się u niego państwowo i nie narzekam, bo jest uprzejmy, delikatny, uśmiechnięty i zleca wszystkie niezbędne badania. W razie jakiś wątpliwości wysyła do szpitala. Zatem czego chcieć więcej. Robi wszystko co leży w jego kompetencji.