dr Leszek Włodarczyk

Lekarz jak najbardziej godny zaufania....porostu super:) Na pierwszej wizycie czułam się super wogole sie nie bałam.. a teraz prowadzi moja ciaze i jest super , lekarz ma podejscie do ludzi;)POLECAM!!!

świetny lekarz, polecam. Prowadził cała moją ciaze, interesowalo go wszystko, udzielal rad. polecam

Było to moje pierwsze badanie, liczyłam na zainteresowanie objawami, jakieś rady, wytłumaczenie, a zostałam spławiona - odesłana z receptą wypisaną "na oko" bez badania hormonów. Może lekarz miał zły dzień, albo się śpieszył ale nie polecam.

POLECAM WSZYSTKIM PANIOM DR L. WLODARCZYKA Z MYSŁOWIC. CIEPŁY, SERDECZNY, WZBUDZA PEŁNE ZAUFANIE.

Uprzejmy ,delikatny,zawsze uśmiechnięty i potrafi rozmawiać z pacjentkami..

Uprzejmy ,delikatny,zawsze uśmiechnięty i potrafi rozmawiać z pacjentkami..