lekarz Leszek Włodarski

Lekarz rodzinny

Lekarz jest niekompetentny. Przez dwa miesiące odczuwałam śliny ból w plecach. Lekarz wypisał mi tylko leki przeciwbólowe i mówił, że samo przejdzie. Na pogotowiu powiedzieli mi ,że to rwa kulszowa. Jak powiedziałam to P.Włodarskiemu to się zdziwił i dał skierowanie do lekarza w szpitalu. W szpitalu przyjęli mnie ale powiedzieli ,że najpierw muszę mieć skierowanie na rentgen. I tak przez 3 miesiące chodzę z bólami w plecach. Nie polecam lekarza.

Koszmar . Lekarz bez wysłuchania pacjenta ani bez konkretnych badań wypisuje leki , które niewiele mają wspólnego ze schorzeniem . Moja babcia poszła do P.Włodarskiego z bólem nerek i dostała serię tabletek na obniżenie ciśnienia tętniczego i obrzęki ( których nie miała )wskutek czego po kilku dniach zażywania wystąpiły u niej zaburzenia widzenia , suchość w ustach i duże zawroty głowy w efekcie czego przewróciła się we własnym domu i doznała stłuczenia kręgosłupa . Najgorsze jest to , że Babcia jeszcze raz poszła do tego samego lekarza z objawami zaburzenia widzenia w postaci omamów i lekarz stwierdził , że trzeba by udać sie do okulisty . Nadmienię , że przed pierwszą wizytą u pana doktora babcia widziała normalnie i na dodatek rozwiązywała krzyżówki . Leki które jej przepisał lekarz to m.in. Indix combi , bibloc , torsemed . Ciśnienie jakie babcia miała bez zażywania tych leków wahało sie miedzy 128-165 / 65-100 . Nie polecam lekarza !

Pan Doktor posiada ogromną wiedzę i intuicję, dzięki czemu zawsze trafnie diagnozuje chorobę i leczy mnie oraz moich bliskich, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba . Cieszę się że jest w Cieszynie lekarz do którego mam zaufanie. Mógłbym wiele dobrego napisać o Panu Włodarskim, ponieważ korzystam z jego usług nie od dziś, poprzestanę jednak na podziękowaniu i szczerym poleceniu. z wyrazami szacunku Łukasz .

z wyrazami szacunku Łukasz .

Kompetentny,rzeczowy,skuteczny. Od wielu lat leczymy się u niego całą rodziną w sumie trzy pokolenia i jestesmy bardzo zadowoleni.

Kompleksowe podejście do pacjenta z uwzględnieniem całej historii stanu zdrowia.

Tragedia. Nie potrafi prawidłowo odczytać wyniku EKG, nie skupia się na tym co mówi do niego pacjent podczas wizyty. Gdyby mój Ojciec nie zgłosił się prywatnie do kardiologa, to najprawdopodobniej dziś już by nie żył. Odradzam.