dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Jest sympatycznym,kompetentnym i doświadczonym lekarzem.Uratował mi życie a to jest największa i najcenniejsza ocena lekarza.

Napiszę krótko - uratował mi życie. Nie należy do lekarzy najsympatyczniejszych, ale to, że wciąż zyję jest dla mnie ważniejsze niż usmiech lekarza. (gdyby było jedno i drugie sytuacja stałaby się idealna)

Napiszę krótko - uratował mi życie.
(gdyby było jedno i drugie sytuacja stałaby się idealna)

Lekarz wybitnie nie panujący nad swymi złymi emocjami. Potrafi być bardzo niemiły w rozmowie w cztery oczy. Rzucający dokumentacją medyczną pacjenta, wzbudzi u osób słabych psychicznie i załamanych diagnozą strach, poczucie winy, wręcz nawet przerażenie.

Wyśmienity lekarz i człowiek. Moja żona jest własnie po operacji wycięcia guzków z piersi. Pan doktor zrobił to idealnie. Nacięcie jest minimalne (a guzki były w trudno dostępnych miejscach) i nie będzie po nim śladu. Poza tym pan doktor sam podczas prywatnej wizyty kilka miesięcy temu zaproponował operację w szpitalu na NFZ. Naprawdę niesamowity człowiek! Taki człowiek i lekarz to prawdziwy skarb! Dziękuję Bogu za niego.

Bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz,niezwykle sympatyczny i pomocny

Bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz,niezwykle sympatyczny i pomocny

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń