lekarz Leszek Wysocki

Pierwsza wizyta u Pana doktora, a takie pozytywne zaskoczenie. Rewelacyjnie ciepły i konkretny człowiek. Stres wyparował już na początku wizyty. Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera którą Pan doktor stwarza,sprawia, że aż chce się przyjść znowu. Polecam serdecznie.

Polecam.Nie tylko dobry lekarz,ale i wspaniały człowiek.Jestem b.zadowolona.Wszystko wytłumaczy na spokojnie,życzliwy,miły,powiem taki swojski chłop.Aczkolwiek ubolewam,że nie będzie już przyjmował w przasnyszu w poradni.No cóż takie życie.Rozważam wizyty w Łysych.choć mam kawałek do przejechania.Ale pocieszam się tym,że jeszcze przez jakiś czas będzie na oddziale ginekol.-położniczym.A przy następnej ciąży będe musiała wybrać kogoś innego.Ale kogo?Doktor Nałęcz nie.Doktora Hubisza też nie.Mam do nich ogromną nie chęć i brak zaufania.

Lekarz godny polecenia, rzeczowy, sympatyczny , Kolejna wizyta z ktorej jestem zadowolona. Odpowie na kazde pytanie. Naprawde polecam!!