lek. dent. Leszek Zimny

Chirurg stomatolog

Witam. Miałem nagły atak bólu zęba a raczej jego resztek... Dzwoniłem do wielu lekarzy, ale nikt poza Panem Zimnym nie wyraził chęci by pomóc mi i wyrwać górną ósemkę. Przyjął mnie między klientami i pozbawił mnie bólu. Cała wizyta trwała ok 5-7 minut i było po wszystkim. POLECAM !!! WYBITNY SPECJALISTA!!!

Witam.

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko.Żona doktora dokładnie wyjaśniła mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów.A na nfz zapisali mnie za 2 miesiące.Dobrze wydana stówa.

Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami skierowałam się do tego stomatologa. Byłam na 3 czy 4 wizytach. Niestety jednego z leczonych przez Pana doktora ząbków już nie mam, inny, który rozleciał mi się po raz 3 zrobię już u innego stomatologa. Z tego co udało mi się zauważyć, niemal każdy stomatolog potrafi poradzić sobie z małymi czy też prostymi do zrobienia ubytkami, jeśli pojawia się trudniejszy przypadek, już jest o wiele gorzej..... Ja nadal szukam.... Może znajdę zanim będę musiała zakładać implanty...

do chwili wizyty u tego pana ,miałem totalna dentofobie. po tej wizycie sie to zmieniło, naprawde jestem w pełni zadowolony.

najlepszy specjalista jakiego spotkalem...profesjonalista w swoim facju... nie colecam niukogo innego... best of the best...

Bardzo miły lekarz, kompetentny, polecam każdemu :)

Bardzo miły lekarz, kompetentny, polecam każdemu :)

zgadzam się lekarz miły, żona jeszcze milsza bo przecież mowiąc o wizycie nie można pominąć małżonki :) która zapisuje, służy dobrą radą i pobiera kaske. Profesjonalnie i kompleksowo. Polecam

Ja z rodziną korzystam z usług p dr od 9 lat i jestesmy bardzo zadowoleni. polecam wszystkim

Bardzo dobry specjalista i człowiek. Polecam wszystkim, którzy się boja i nie tylko.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkalam,a wierzcie mi bylam juz u kilkudziesieciu. Profesjonalnie podchodzi do rzeczy,cierpliwy i co najwazniejsze JAKOSC a nie ilosc jak niektorzy. Godny polecenia.