Lidia Cicirko

Neurolog

2,1
2,1
2,2

Wizyta u Pani Doktor Lidi Cicirko, która miała miejsce około 2 lat temu, była dla mnie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Skierowana zostałam do niej z powodu silnego bólu biodrowego, którym się męczyłam. Miałam nadzieję na profesjonalną opiekę i empatyczne podejście ze strony specjalisty, niestety doświadczenie to okazało się zupełnie inne. Już w trakcie badania fizycznego Pani Doktor Lidi Cicirko postanowiła docisnąć moje chore biodro. To działanie było bardzo bolesne i niestety, nie wytrzymałam tego i rozpłakałam się. Odpowiedź lekarki była szokująca – stwierdziła, że nie mam powodu do płaczu, ponieważ to ...

Już w trakcie badania fizycznego Pani Doktor Lidi Cicirko postanowiła docisnąć moje chore biodro. To działanie było bardzo bolesne i niestety, nie wytrzymałam tego i rozpłakałam się. Odpowiedź lekarki była szokująca – stwierdziła, że nie mam powodu do płaczu, ponieważ to tylko problem psychiczny, a nie rak. Ta uwaga była dla mnie kompletnie nieodpowiednia i niewłaściwa. Nie tylko poczułam się źle ze względu na fizyczny ból, ale również z powodu braku zrozumienia i empatii ze strony specjalisty.

Jestem zbulwersowana faktem, że podczas tej wizyty Pani Doktor Lidi Cicirko zignorowała mój ból i cierpienie, jednocześnie bagatelizując moje emocje. Niestety, po tej wizycie kontynuowałam poszukiwanie pomocy medycznej, a diagnoza, którą ostatecznie otrzymałam, była przytłaczająca – nowotwór złośliwy. W momencie, gdy dowiedziałam się o tej diagnozie od innego, empatycznego specjalisty, nie wywołało to u mnie łez. W przeciwieństwie do Pani Doktor Cicirko, ten lekarz potrafił mnie wesprzeć i pomóc mi zrozumieć moją sytuację.

Zasada pomagania pacjentom, a nie im szkodzenia, jest fundamentem etyki medycznej. Niestety, w moim przypadku Pani Doktor Lidi Cicirko wyraźnie zaniedbała tę zasadę. Jej brak empatii, nieodpowiednie uwagi i błędne podejście do diagnozy przyczyniły się do mojego dodatkowego cierpienia i niepokoju w trudnym okresie mojego życia.

Jestem głęboko rozczarowana zachowaniem i podejściem Pani Doktor Lidi Cicirko. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże innym pacjentom zastanowić się, czy warto skorzystać z usług tego specjalisty, biorąc pod uwagę brak empatii i nieodpowiednie podejście do pacjenta.

Nie polecam, czekałam pół roku na wizytę i nic tak naprawdę się nie dowiedziałam. Zdaniem pani doktor z moimi migrenami powinnam przejść się do psychologa /psychiatry. Zapytała mnie czy miałam kiedyś zaburzenia odżywiania. Powiedziałam, że nie, na co powiedziała "na moje oko ma pani zaburzenia odżywiania". Dziękuje za takie leczenie na oko i ocenianie. Nie po to się chodzi do lekarza. Pani doktor albo wypaliła się zawodowo albo minęła z powołaniem. Stanowczo odradzam, szkoda czasu.

Wizyta umówiona ponad 3 miesiące wcześniej. został tydzień do wizyty. dzwoni telefon, że wizyta się nie odbędzie bo Pani Doktor nie ma... Zaproponowany termin za kolejne 3 miesiące... Nie wierze w takie dziwne przypadki... Został ktoś przyjęty na moje miejsce priorytetowo a mnie wypchnięto na szary koniec. Nie polecam

Witajcie .Nie mogę dojść do siebie po wizycie, nigdy w życiu nie zostałam potraktowana w taki sposób...Pani doktor jest bardzo nieprzyjemną osobą, odpryskliwą, traktującą pacjenta z góry ( delikatnie mówiąc) , bez szacunku .Kiedy ona zadaje pytanie pacjentowi nie słucha odpowiedzi .Mam wrażenie, że rozmawiałam ze ścianą...Ta pani jest tam chyba za karę...Jestem osobą która traktuje inne osoby z szacunkiem i oczekuje tego od innych, a w tym przypadku strasznie się zawiodłam...Ta wizyta to strata czasu .Już teraz rozumiem dlaczego do tej "lekarki" są tak szybkie terminy ...

Byłem nastawiony negatywnie przed wizytą. Mile się jednak zaskoczyłem. Jak to się mówi: rzeczowo, krótko i na temat ! Bez zbędnych komentarzy i uwag dotyczących wyglądu, czy stylu pracy i życia. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, z jej profesjonalnego podejścia do problemu oraz przyjaznej atmosfery podczas badania. Szczegółowo wyjaśniła mi sposób leczenia, wypisała skierowania i ogólnie poczułam się zaopiekowana.

Potwierdzam. Nigdy wiecej wizyty u Cicirko. Bardzo nieprzyjemna. Opryskliwa. Nie interesuje sie pacjentem. Nigdy nie spotkałam sie z takim potraktowaniem przez lekarza. Żałuję tylko ze NZF zaplaci za moja wizyte!!! Nie slucha co sie do niej mowi. Pacjent w gabinecie nie ma prawa głosu. Tekst "przyszła Pani do specjalisty a dyskutuje...jakby się znała, to ja tu jestem od mówienia " odradzam wszystkim. Krótki czas oczekiwania na wizyte wiele tlumaczy.

Nie rozumiem niektórych opinii tutaj. Kompetentna osoba, przemiła i godna polecenia. Rozumiem że osoby niezadowolone piszą głównie negatywne komentarze. Ja jedna należę do osób bardzo zadowolonych z wizyty u P Doktor.

Widzę, że zdania są nieco podzielone. Niestety moje należy do tej drugiej grupy, pani doktor zamiast skupić się na wizycie i na moim problemie postanowiła udzielać rad życiowych dotyczących wykształcenia, komentowania mojego miejsca pracy. Jako lekarz powinna skupić się na danym problemie który dolega pacjentowi i jego rozwiązaniu a nie ocenianiu człowieka i to bardzo powierzchownie. Chyba nikt by dobrze się nie poczuł i nie tolerowałby takiego zachowania. Lekarz jest od leczenia a nie od dawania rad nie mających pokrycia w rzeczywistości. Jednym słowem zachowała się kompletnie nie kompetentnie! Szok, że takie osoby istnieją i to na takich stanowiskach!

Pani doktor bardzo nieprzyjemna, nie wysłuchała nawet do końca co mam do powiedzenia, choć miało to znaczenie w przebiegu choroby. Wystawiła skierowanie do szpitala, bez żadnego opisu, zaleceń, dosłownie niczego. W szpitalu nie wiedzieli co mają ze mną zrobić, dopiero tam wykonano niezbędne badania, zrobiono opis w systemie, aby każdy znał przebieg choroby. Finalnie diagnoza Pani doktor była oczywiście błędna.