Lidia Coner-Krysiak

Internista, Pulmonolog

Dzisiejsza wizyta to koszmar, nigdy nikt mnie tak nie potraktował a miałam różne sytuacje z lekarzami. Pani doktor niemiła, wręcz chamska, przepraszam za wyrażenie, ale nie można mniej dosadnie określić jej zachowania, całą wizytę krzyczała na mnie, nie dając mi dojść do słowa. Nie podeszła do mnie nawet na krok, nie zbadała .. nic, żadnej diagnozy, krzyk i oskarżanie mnie nie wiem już nawet o co. Tak czekałam na pomoc w moich dolegliwościach, a pozostało zażenowanie i niesmak po tej wizycie. 3 miesiące czekania i jestem w punkcie wyjścia. Tak ...

Tak bardzo żałuję, że nie wyszłam w trakcie i nie powiedziałam, ze nie życzę sobie takiego traktowania, ale chyba byłam w za dużym szoku, po tym co mnie spotkało.
Gdybym tylko przeczytała wcześniej te opinie .. teraz muszę wszystko zaczynać na nowo, proszenie się o skierowanie itd itd ..
Odradzam wizytę u tej pani.

Pani Doktor bardzo niemiła opryskliwa. Podczas wizyty można odnieść wrażenie że Pani Doktor robi łaskę pacjentowi że go przyjmuje i wykonuje swoją pracę

Potwierdzam w/wym opinie co do zachowania tej Pani .Niemiła,opryskiwacz i rozmawiająca z pacjentem podniesionym głosem.Nie chcę już kontaktu ,nie zgadzam się na takie traktowanie.

Pani bardzo opryskliwa, i nie tyle nieuprzejma co chamska w swoim zachowaniu, bo jak inaczej nazwać stwierdzenie do pacjenta że nie myśli.... do tego po co zadaje pytania...jak się rozkręciła w rzucaniu epitetami i w swoim chamstwie nie dała dojść do słowa. Pierwsza i ostatnia wizyta. Zero kompetencji wyrażone w prymitywnym zachowania.

Zero kompetencji wyrażone w prymitywnym zachowania.

Potwierdzam opinie pana Daniela Ignorancja pacjenta i slowa które nigdy nie powinny paść z ust lekarza "poco wy tyle pytacie,jestem juz zmoczona tymi pytaniami"... Gdybym wiedział co mi dolega to bym nie pytał ,a kompetentny lekarz jest od tego zeby odpowiedziec na pytania lekarza Bez zadnych badań dostałem recepe na lek i nawet nie otrzymalem instrukcji dawkowania.. Absolutnie odradzam wizyte u tej pani

Potwierdzam opinie pana Daniela
Absolutnie odradzam wizyte u tej pani

Lekarka niegodna polecenia - niesympatyczna, opryskliwa i niestety nie do końca zorientowana w swoim zawodzie. Diagnozy irracjonalne, rzekomy brak czasu na dokladne badania oraz podejście do pacjenta dyskwalifikują ją dla mnie juz całkowicie. Nigdy więcej...