lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..

Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza jak P.dr Cybulska,zaufałam jej od pierwszej wizyty,bardzo miła (taka ludzka)poświęcająca wystarczająco dużo czasu pacjentowi a przede wszystkim dokładna w badaniu . Pani dr.wykryła i nie zbagatelizowała u naszego synka szmerów na serduszku od razu dostaliśmy skierowanie (namiary) na kardiologa, teraz czekamy na operację.Z zapalenia oskrzeli wyleczyła go inhalacjami obeszło się bez antybiotyku. Bardzo zasmuciła nas wiadomość że nasz synek nie może być już pacjentem P.dr Cybulskiej .Szkoda że NFZ podpisuje umowy z dyrektorami placówek którzy stawiają na czas a nie kompetentność lekarza, będziemy musieli zmienić przychodnie!!!!Dziękujemy Pani Doktor .

bardzo żałuję, że z racji wieku, już nie mogę leczyć się u pani doktor :/ to najlepszy lekarz rodzinny, jakiego można mieć ! świadczy o tym chociażby ilość pacjentów pani doktor. profesjonalizm i kompetentność w każdym calu. polecam !

profesjonalizm i kompetentność w każdym calu.
polecam !

W naszym kraju wszyscy lekarze powinni zachowywać się tak jak Pani dr Cybulska w stosunku do swoich małych pacjentów.Dzieci w czasie badania nie odczuwają stresu.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile należy a nie tyle ile zalecają jakieś idiotyczne przepisy (czyli jakieś 5 minut). Rozpoznaje chorobę po konsultacji z rodzicem,nie bagatelizuje absolutnie żadnych symptomów.Dzięki trafnej i szybkiej diagnozie Pani doktor Cybulskiej nasze dziecko ŻYJE.Dziękujemy jej za to i polecamy każdemu takiego opiekuna swojego dziecka.

do tej pory nie spotkałam takiego lekarza jak pani dr. Cybulska .Po pierwszej wizycie zauważyłam że jest lekarzem z powołania ,dokładna w badaniu nie zlekceważyła szmerów na serduszku u naszego synka ,miła zawsze wytłumaczyła co mnie niepokoiło.Niestety nie możemy być pacjentami pani Doktor, szkoda że NFZ podpisuje kontrakty z przychodniami gdzie liczy się czas a nie kompetencja lekarza.

brakuje słów dla opisania profesjonalizmu tego lekarza !!!!!!!!!, w Tychach nie ma lepszego!!!!!!!!!!!.Szkoda , że odeszła do Szpital, ale tam dzieciaki tez na Nią czekają. Mam nadzieje, że będzie jeszcze gdzieś w poradni , poczekam i się przeniosę . szkoda , że szefostwo stawia na na kasę a nie na profesjonalizm :(:( ( :(

pani doktor cybulska jest naprawde swietnym oddanym lekarzem i innego lekarza sobie z synem nie wyobrazamy zeby dalej leczyl pozdrawiam

Poświęca bardzo dużo czasu i uwagi swoim małym pacjentom, wszystko objaśni, jest uprzejma i dziecko się niczego nie boi. Dzięki temu, że dała mojej córce skierowanie na specjalistyczne badania, w porę przeprowadzono operację na serduszku i córka jest zdrowa. Inni lekarze bagatelizowali "jakieś szmery w sercu" mówiąc, że to normalne u tak małych dzieci. Jestem zadowolona, że moja córka ma tak dobrą opiekę medyczną, jaką jest pani doktor Cybulska.

Najlepszy lekarz u jakiego mogłam leczyć moje dzieci.Już jak pracowała w przychodni nr.3- mówiłam że przeniosę się za p.doktor wszędzie ale teraz? Gdzie mamy się przenieść :( Mam nadzieję że p.Lidia zatrudni się w jakiejś przychodni i dzieciaki będą mogły się leczyć u naszej kochanej p.doktor.

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Szkoda, że odchodzi z przychodni. Trudno będzie znaleźć równie dobrego pediatrę. Dziękujemy Pani!

Dziękujemy Pani!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tychy"?

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103