lek. dent. Lidia Czech-Sionek

Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii na temat Pani Lidii. Robiła mi kanałowe leczenie parę lat temu, które niestety musiałam poprawiać u innego dentysty jak i inne zęby. W zębie który Pani Lidia robiła kanałowo zostały elementy narzędzi, którymi operowała. Mężowi też tak spaprała kanałówkę, że naprawa skończyła się innego specjalisty. Szkoda mi bardzo straconego czasu i pieniędzy które wydałam w tym gabinecie. Dodatkowo będąc na każdej wizycie dowiadywałam się mnóstwo historii z życia Pani doktor i innych osobach, gdzie interesowało mnie by zrobiła to co ma zrobić.

Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii na temat Pani Lidii.
Mężowi też tak spaprała kanałówkę, że naprawa skończyła się innego specjalisty.
Szkoda mi bardzo straconego czasu i pieniędzy które wydałam w tym gabinecie.

Bardzo dobry lekarz! Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Pani doktor wykonuje swoją pracę dobrze i niedrogo. Polecam z całego serca!