lekarz Lidia Dworak-Misiewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Wspaniała pani doktor. Bardzo miła i z podejściem. Odpowie na każde pytanie i wszystko wytłumaczy. Prowadziła 2 moje ciążę, wyleczyla z problemu z którym inny lekarz borykal sie 2 lata. W 100% polecam. Byłam u innych lekarzy zanim trafiłam do pani doktor i potem też gdy była na urlopie, albo jak pojechalam do szpitala rodzic niestety żaden lekarz jeszcze jej niedorównał w moich oczach.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Pierwszy lekarz do którego idę bez stresu. Bardzo miła pani uśmiechnięta zawsze dobrze doradzi polecam

Od dawna szukam dobrego lekarza i chyba zdecydowałam się na panią dr. Misiewicz. Wiadomo jak chyba każda kobieta przed wizytą będę się stresować, dlatego też zanim kogoś wybrałam poczytałam trochę. Nie mogę jednak znaleźć kontaktu do pani doktor, mógłby ktoś mi pomóc ? nie wiem też gdzie przyjmuje pani dr. więc o tę informację również bardzo proszę. Oceniam panią na pozytywne oceny, żeby nie zaniżyć średniej, bo przecież jej nie znam. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim. Bardzo dobry doktor, miły i uczynny człowiek. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na Panią Doktor. Więc naprawdę kobietki jeśli szukacie BARDZO dobrego ginekologa i sympatycznego to idzcie do Pani Doktor Lidi Dworak - Misiewicz.

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna, konkretna. Ma ogromną wiedzę, którą wykorzystuje w swojej pracy. Dokładnie i jasno wytłumaczy niezrozumiałe pojęcia.

Witam, chciałabym bardzo gorąco polecić Panią doktor, jest miłą i sympatyczną osobą, bardzo dokładną, zawsze ci dobrze doradzi jeżeli masz jakieś problemy ginekologiczne, jeżeli nie wiesz do kogo iść to polecam wszystkim Panią doktor Dworak - kompetentnego lekarza i człowieka otwartego na ludzi. Polecam gorąco!!!!!!!

Pani Dworak-Misiewicz przyjmuje także prywatnie w swoim gabinecie w Kamienicy. Jeśli ktos sie zdecyduje to wizyta jest stosukowo do innych lekarzy tania bo wizyta 50 zł a USG 20 zł. Polecam pania doktor bo uważam ja za bardzo sympatyczną i kompetenta osobe. zanim trafilam na nia bylam u kilku innych lekarzy z moim problemem którym bylo brak dziecka. do pani doktor trafilam na poczatku sierpnia a juz jak sie okazalo nakoniec wrzesnia mialam w sobie juz mala moja kruszynke. okazalo sie że niepotrzebnie jak do tej pory leczono mnie hormonami ...

Polecam pania doktor bo uważam ja za bardzo sympatyczną i kompetenta osobe. zanim trafilam na nia bylam u kilku innych lekarzy z moim problemem którym bylo brak dziecka. do pani doktor trafilam na poczatku sierpnia a juz jak sie okazalo nakoniec wrzesnia mialam w sobie juz mala moja kruszynke. okazalo sie że niepotrzebnie jak do tej pory leczono mnie hormonami i kierowano na laparoskopie wystarczylo tylko zamrozenie nadżerki. Jestem pani doktor wdzięczna i to jej powiezylam prowadzenie mojej ciąży. Mam nadzieję ze wszystko pójdzie dobrze i juz w czerwcu bede miala mojego kochanego i długo oczekiwanego bobaska. także polecam gorąco