dr hab. n. med. Lidia Hyla-Klekot

Nefrolog

Byliśmy z naszym synem u Pani Doktor w gabinecie w Katowicach. Czy może wiecie gdzie aktualnie przyjmuje prywatnie Pani Doktor? Bardzo proszę o infromacje

sama sobie pisze opinie w czasie pracy kłamie nie potrafi postawić trafnej diagnozy /.Prawdziwy leń złe podejście do pacjentów chyba jej się w głowie porzewracało

nie bede jej obrazac ani pisac jak to bylo kiedy wyszam z chorzowskiego centrum na wasne zadanie... komunikat do pani doktor - UCZEN PRZEROSL mistrza !!! Pozrdowienia dla dr. AURELII TO JEST PRAWDZIWY ANIOL ! nie leci na kase i dla matek z dziecmi stanie na glowie ! cd pani frofesor ... nie zdarzylam dobrze poznac natomiast sama mi sie opisala i nie bylo to skromne ... kazdy ma problemy wiec choroba lekarza - nie usprawiedliwia go- mozna isc na urlop!!!!

Wspaniała kobieta i lekarz.Nasze córeczki leczą się u Pani Profesor. Słowa nie wyrażą wdzięczności. Pani Profesor nie przyjmuje prywatnie do końca br. Jest po chorobie nowotworowej. Życzymy dużo sił i jeszcze więcej zdrowia, aby mogła nadal leczyć wszystkie pociechy.

Najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wspaniała Pani profesor ma "SERCE NA DŁONI"szczerze polecam jak leczyc dziecko to tylko u niej.Bardzo mi przykro ale nie ma z nia kontaktu ja tez próbowałam sie uumówic prywatnie na wizyte kontrolna.Córka miała wysoki refluks moczowi i po jednym zabiegu sie udało ja wyleczy.Zycze powodzenia

Witam, pilnie poszukuję kontaktu z Panią doktor, w gabinecie prywatnym w Zabrzu na Wolności nie przyjmuje do odwołania a bardzo zależy mi iść do niej z synkiem - najlepiej prywatnie. Może ma ktoś numer komórkowy do Pani doktor lub do jej innego gabinetu prywatnego, będę niezmiernie wdzięczna

Witam,

Pani doktor bardzo kompetenta, niesamowicie uprzejmie i cierpliwa, wspaniale podejście do dzieci. Nie ma mowy o rutynie, każde dziecko jeszcz dla Niej ważne. Podziękowania, które wiszą w szptalnym hollu od wdziecznych rodziców robią wrażenie i sciskaja za serce. Moja córka z wysokim stopniem refluksu ukl.moczowego wróciła do zdrowia. Kazdorazowa wizyta w szpitalu to ogromny stres ale jeśli wiesz, ze nad wszytskim czuwa Pani profesor jesteś spokojniejsza. Jest niewiele ludzi tak pięknych zewnetrznie i wewnętrznie. Jestem niewyobrazalnie wdzieczna ze los zeslal na nasza drogę własnie Panią profesor. Nigdy , nigdy nie ...

Moja córka z wysokim stopniem refluksu ukl.moczowego wróciła do zdrowia. Kazdorazowa wizyta w szpitalu to ogromny stres ale jeśli wiesz, ze nad wszytskim czuwa Pani profesor jesteś spokojniejsza. Jest niewiele ludzi tak pięknych zewnetrznie i wewnętrznie. Jestem niewyobrazalnie wdzieczna ze los zeslal na nasza drogę własnie Panią profesor. Nigdy , nigdy nie spotkałam lekarza który tak wnikliwie i precyzyjnie odczytuje wyniki laboratoryjnie i jeśli nie ma takiej potrzeby nie zleca badań, które powodują łzy i bolesne przeżycia dzieci. Jeszcze raz dziękuje.

Świetny lekarz-wspaniały człowiek i naprawdę wybitny fachowiec. Dzięki Pani Doktor mój syn jest zdrowy. Szczerze polecam, nie tylko w związku z problemami nefrologicznymi.

Pani doktor Hyla to wspaniala osoba. Mila kompetentna. Inna lekarka leczyla nasz corke zlecala badania ktore nie powinny miec miejsc m.in. cystografie. Okazalo sie ze nasza zuza jest zupelnie zdrowa a wyniki moczu byly takie jakie byly ze wzgledu tego ze mala chodzi w pampersach. Dziekuje ze jeszcze istnieja tacy ludzie jak pani doktor. Polecam wszystkim.