lekarz Lidia Iglińska-Wagner

Internista

Pani Iglińska-Wagner to lekarz który szczerze przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów, wykazując się w pełni zaangażowanym podejściem do każdego chorego. Jest to lekarz z powołania i pasji i jest to widoczne podczas konsultacji. Potrafii szybko i efektywnie zdiagnozować przyczyny dolegliwości korzystając z szerokiego zakresu wiedzy. Bardzo polecam!

Zawsze ma czas dla pacjenta jak trzeba kieruje do specjalistow bez problemow chodze juz osiem lat bardzo polecam

Bystra i energiczna. Bardzo polecam. Lekarz godny zaufania. Każdego pacjenta skrupulatnie zbada oraz w 100% stara się mu pomóc!

Doswiadczona lekarka bardzo dociekliwa zawsze stara sie do końca wyjasnic problem zdrowotny zlecic odpowiednie badania i leczenie.Nie skapi na badania o ile sa potrzebne.Przywiazuje wage do kazdej zgłaszanej dolegliwosci,tłumaczy jak zapobiegac chorobom,pracuje jako lekarz rodzinny w Przychodni Portowej Szczecin

Lekarz godny polecenia. Jest skrupulatna i dociekliwa. Dzięki tym cechom nie zignorowała moich dolegliwości, które mogły by się skończyć tragicznie. Moje uznanie, bo zasługuje na nie.

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin