lekarz Lidia Jantas

Wenerolog, Dermatolog

lecze sie u niej dosc długo i efektów nie widze jest sympatyczna to nie wystarczy zeby leczyc...

Bardzo polecam tą Panią dermatolog, uprzejma, zawsze przyjmie i dobrze doradzi ;).

Pani doktor baaardzo miła, sympatyczna, kompetentna. Niestety leczy wciąż tymi samymi lekami, mimo że nie widzi żadnej poprawy, a nawet pogorszenie. Nie spotkałam jeszcze dobrego dermatologa i chyba już nie spotkam, a pani dr Jantas mnie rozczarowała.

Lekarz jak na warunki Tarnowskie bardzo miły, jednak bardziej miły niż kompetentny. Leczyłam się u dr Jantas Kilka lat bez efektu i pomimo faktu iż wizyty przebiegały w przyjacielskiej atmosferze były stratą czasu.

jest super watra tej kasyyy zeby wszyscy tacy byli

jest super watra tej kasyyy zeby wszyscy tacy byli

Świetny lekarz! Przesympatyczna pani doktor, przyjmie każdego pacjenta jaki do niej przyjdzie, idealnie dobiera metodę leczenia i analizuje każdy problem. Dobry lekarz i wspaniały człowiek, pomimo trzeba dośc długo czekac na wizytę. Zdecdowanie polecam! Leczę sie u niej od kilku lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła

Owszem bardzo miła pani, ale to wszystko, nie pomogła, a wrecz pogorszyła sprawę, więc osobiście nie polecam

Poszukuję lekarza dermatologa.Bartdzo ciekawe opinie o Pani doktor. Dziwi mnie jedynie fakt , że poza telefonem przychodni do której nie można się dodzwonić nie ma innego kontaktu ???

Wspaniała lekarka,z niespotykanym miłym podejściem do pacjenta...Dawno już nie byłam tak pozytywnie zaskoczona wizytą lekarską:)wyszłam z gabinetu w pełni usatysfakcjonowana,nie tylko rozmową z Panią doktor ale ogólnie dało się odczuć bardzo fajną atmosferę.Myślę że prywatnie jest po prostu super fajną kobietą,zawsze uśmiechniętą i w dobrym humorze!

rewelacyjna kobieta.. mimo że kończy prace o 19, a w kolejce jest jeszcze 10 pacjentów każdy został przyjęty.. niespotykanie miła.. aż chce się wracać..

rewelacyjna kobieta..