lekarz Lidia Klichowicz

Lekarz rodzinny

2,1
1,7
1,5

Najgorsza Pani Doktor na jaką można było trafić. Brak kompetencji, nie wiem co ona jeszcze robi na jakimkolwiek lekarskim stanowisku. Nie polecam.

Pani doktor Klichowicz jesli wogóle można o niej tak powiedzieć .Nadęta zero empati dla pacjenta nie polecam wizyty u tej pani .Ja poszłam do gabinetu z cisnieniem 180/110 poprosiłam o zrobienie EKG.. Z łaską została i tak z łaski i lekceważąco mnie potraktowała. Badanie trwało i konsultacjia 5 min ..Tak bardzo sie kobieta przejęła pacjentką.

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam podzielić się moja opinią na temat dr. Klichowicz. Niestety to jeden z najmniej polecanych lekarzy jakich znam. Zero empatii, brak kontaktu wzrokowego, mam wrażenie że swoją pracę traktuje jako zło konieczne a przecież nikt z pacjentów zawodu jej nie wybierał. Skierowania na jakiekolwiek badania to prawie trzeba pisząc kolokwialnie wydzierać ....nie słucha z uwagą potrzeb, tego co pacjent zgłasza bo skupiona jest albo na pisaniu albo na argumentowaniu nie wiem dawania żadnych zleceń na badania. Leczą się u nie dwie osoby z mojej rodziny ,które od dawna już namawiam na zmianę lekarza. Obie są seniorkami..i co za tym idzie...muszą się wyklucać o recepty nieodpłatne dla seniorów , które się im należą. Nie mam pojęcia jak ta Pani tak długo w taki sposób leczy a bardziej NIE pomaga pacjentom bo ze służbą zdrowia niewiele ma to wspólnego.
Pozdrawiam wszystkich

Internet chyba chcial, zebym wypowiedziala swoja opinie. Z perspektywy czasu wiem, ze nikomu nie polece tej Pani. Byalm jej pacjentka przez 15 lat dziecinstwa. Przeprowadzilam sie, doroslam, poznalam wielu innych lekarzy rodzinnych. Pani Lidia jest arogancka, wyniosla, sprawia wrazenie ze nie lubi swojej pracy a juz na pewno dzieci. Jako nastolatka zglaszalam objawy kilku przewleklych chorob i ani jednej nie zdiagnozowala. Moj ojciec mial rowniez kilka chorob przewleklych ktprych w pore nie zdiagnozowala. Pare lat temu umarl na jedna z nich. Pani Lidia, niestety nie powiem ze Pani doktor (mimo tytulu) nie lubi dawac skierowan, wypowiada sie lakonicznie. No nie. Zdecydowanie nie polecam

We wszystkich opiniach dałam liczbę 1, bo nie dało się już 0. Serdecznie wszystkim odradzam panią dr Klichowicz, jeśli chcą dożyć starości. Ignorancja p. doktor wobec pacjenta chyba sięgnęła już najwyższych rozmiarów. Nie dość, że nie leczy to w wielu przypadkach może zaszkodzić. Uważa, że wszystko wie najlepiej, a tak naprawdę niewiele wie z tego co powinna. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Gdyby nie moja zapobiegliwość, to do dziś pewnie odwodniłabym się "na wiór". Prosiłam o skierowanie na badania. Pani doktor nie widziała potrzeby. Po dwóch miesiącach znalazłam się w szpitalu. Omijajcie tego lekarza jak najdalej.

Lekarz zdecydowanie znudzony swoim powołaniem, co rzutuje także na cała obsługę w recepcji. Pani Doktor traktuje pacjenta jak kolejnego "klienta za drzwiami". Niestety cała Ta przychodnia to pomyłka.

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałym kontaktem z chorym. Pani doktor wyróżnia się nieprzeciętną wiedzą, a do tego jest bardzo miła. Zawsze cierpliwie odpowiada nawet na te najgłupsze pytania. Polecam gorąco!

Witam, Nie można powiedzieć,że jest niemiła, ale miła też nie jest.Siedzi bokiem do pacjenta, nie patrzy na niego jak mówi.Odczuwałam również wyniosłość i brak zrozumienia.Nie czułam się nigdy komfortowo na wizycie, dlatego też zmieniłam lekarza,dlaczego mam odnosić wrażenie,że ktoś robi mi łaskę. Nie polecam.

Witam,

A ktoś wam kazał chodzić do takiej osoby? Przecież ona nie powinna wykonywać takiego zawodu!!!!

Pani doktor odmawia wydania jakichkolwiek badań USG czy RTG tłumacząc się, że na pacjenta ma jedynie 6,00zł a samo badanie krwi kosztuje 7,00zł. Żenujące podejście do pacjenta!!!