Lekarze Przeworsk

{'id': 43301, 'name': u'Przeworsk'} Ortopeda
                                       lek. med. Andrzej Michniowski

lek. med. Andrzej Michniowski

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica. :) pomaga każdemu dziecku najlepiej jak potrafi, widać że kocha swoją pracę i kocha dzieci. Polecam z całego serca. :)
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Kazimierz Wojtuń

37-200 Przeworsk

Lekarz z powołania o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo dobry i kompetentny chirurg. Pełen empatii i życzliwości człowiek. Mam ogromne do niego zaufanie. Leczył i nadal ma pod opieką moją mamę. Wiem, że w Rzeszowie na pewno jeden z najlepszych torakochirurgów, a piszę tą opinię z perspektywy osoby, która nie jest całkowitym laikiem w temacie medycyny🙂
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Grażyna Wajda

Lekarz medycyny pracy

GABINET MEDYCYNY PRACY
Lwowska 18
37-200 Przeworsk

rewelacja lekarz bardzo mila kompetentna godna polecenia

lekarz Anna Siedlec

Krasickiego 5
37-200 Przeworsk

Mega pozytyw!!! Pani doktor jest bardzo uprzejma, miła, ma wspaniałe podejście do pacjenta.Można z nią spokojnie porozmawiać, dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia. Następnym razem na pewno wybiore sie na wizyte do Pani Siedlec :)

lekarz Stanisław Benbenek

Psychiatra, Neurolog

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne
Opinia dodana przez: tomek

lekarz Małgorzata Kliszcz

Neurolog dziecięcy

37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

lekarz Marcin Mendyka

37-200 Przeworsk

Polecam pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta,fachowa ręka,krótko i na temat.Operacja wykonana z zachowaniem wszelkich zasad opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ewa Kwiatkowska-Sitek

NZOZ LUX-OKULISTYKA - Poradnia stomatologiczna
ul. Marii Konopnickiej 15
37-200 Przeworsk

Byłem dziś. Bardzo sprawne badania, diagnoza, wyjaśnienie po badaniu rezultatów badań. Super. Jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Bożena Szwed

Internista, Reumatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) ...

lekarz Edyta Tomkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

37-200 Przeworsk

Dokładny wywiad z pacjentem przed badaniem. Trafna diagnoza. Miła atmosfera. Polecam wszystkim........

lekarz Anna Figiela-Pieniążek

Pulmonolog, Pediatra

ulica Lwowska 24
37-200 Przeworsk

Pani Anna Pieniążek wybitnie prowadzi moje leczenie. Jest bardzo kompetentna i jest kompletnym lekarzem, ma trafne stwierdzenia i wie jak kierować pacjenta. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Andrzej Górecki

Radiolog

ulica Bernardyńska 1
37-200 Przeworsk

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Paweł Jarmuziewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"
Jana Kilińskiego 2
37-200 Przeworsk

Świetny specjalista i sympatyczny człowiek, zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów. Oddaję w jego ręce już drugie kolano ;)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Pieniążek

Lekarz rodzinny

NZOZ ALMUS
37-207 Przeworsk

Doktor jest wspaniałym człowiekiem,zawsze mozna na niego liczyc,ma dobre serce i mozna mu zaufac.Jest doktorem z powołania.

lek. dent. Monika Maciałek-Sobień

ul. Ignacego Krasickiego 2/4
37-200 Przeworsk

szczerze polecam szczególnie rodzicom z małymi dziećmi. Moje chętnie chodzą na leczenie do Pani Moniki.:)!

lekarz Jadwiga Rudnicka-Markowicz

Dermatolog

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Jeden z najlepszych dermatologów w Jarosławiu. Bardzo kompetentny lekarz (chociaż czasem bywa chłodna). Ogólnie polecam

dr Wojciech Rudnicki

Ginekolog położnik, USG

Przeworsk

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, który był moim lekarzem prowadzącym ciążę i dzięki Niemu, mimo trudów i komplikacji ostatniego trymestru oraz trudnego porodu mam zdrową córkę. Czułyśmy się zaopiekowane i potraktowane podmiotowo. Pan Doktor poświęcał, choć nie musiał swój wolny czas, by mogło dojść do szczęśliwego rozwiązania. Doktor Rudnicki jest naszym Bohaterem.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Marta Siedlec

Krasickiego 5
37-200 Przeworsk

Polecam panią doktor ,super podejście do dziecka ,dokładnie zbada ,wysłucha ,wytłumaczy i poświęca dużo czasu. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i godna polecenia :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Od kilku lat jestem jego stałą i zadowolona pacjenka. Szczerze go polecam!
Opinia dodana przez: Justyna