lekarz Lidia Kreft

Rehabilitant

1,9

Pani doktor godna polecenia. Wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione. Szybko i konkretnie załatwiona sprawa. Po otrzymaniu skierowania na rehabilitacje tez przebiegł pomyślnie

Zdecydowanie nie polecam. Miałem wizytę u Pani Lidii w ramach NFZ i niestety nie dostałem ani jednej porady na stan swojego opuchniętego kolana po artroskopii. Można pewnie to uznać za stosowne zważywszy na to iż jego oględziny trwały 12 sekund. Doktor nie była wogóle zainteresowana historią urazu, dotychczasowym leczeniem czy jakąkolwiek doraźną pomocą a jedynie jak najszybszym wklepaniem skierowania do komputera. Wyjaśnieniem go, już niestety też nie. Prawdę mówiąc, więcej na temat rehabilitacji po artroskopii dowiedziałem się od taksówkarza z którym niedawno jechałem niż od Pani Lidii. Jeśli ktoś wpadł ...

Zdecydowanie nie polecam.

Jeśli ktoś wpadł na szalony pomysł aby płacić za taką wizytę to lepiej niech zabierze kolegę/koleżankę na pizzę albo przejedzie się gdzieś taksówką. A najlepiej jak odda kasę na jakąś fundację.

Daję 2 gwiazdki za uprzejmość bo odpowiedziała dowidzenia na koniec.

bylam pacjentka p dr lidi krefft w dniach od 05 10 do 28 10 2017 r.w gdansk sobieszewo w osrodku ALMA UL.FALOWA 4 super kompetentna,rzeczowa,i bardzo..bardzo mila.polecam sie pani dr.po operacji bede u pani w osrodku na HELU UL. BOCZNA 10 W SZPITALU REHABILITACYJNYM pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy i nie tylko..... wdzieczna pacjentka alicja sajko

byłem u tej lekarki 3 razy i jestem zadowolony z wizyty , zabiegów i rozmowy, sumienne badanie, odpowiedz na każde pytanie wyczerpująca.polecam

nie polecam p dr ma stałego focha na dzien dobry nie odpowiada nie mozna z p dr nawiazac kontaktu wzrokowego byłam w marcu tego roku a mam77 lat łaskawa pani zleciła mi 2 zabiegi kazdy trwa 3 minuty a doczekam sie na te dwa zabiegi w grudniu tego roku prosiłam o masaz kregów szyjnych ale nie wzieła tego pod uwage pracowałam 40 lat w branzy miesnej jednym słowem straciłam do pani zaufanie

Moje dziecko, z którym byłam u pani doktor ma skrzywiony kręgosłup, pani dr stwierdziła, że ma proste plecy, mimo że, prosiłam, aby obejrzała zdjęcie rtg, które miałam przy sobie na płytce. Stwierdziła, iż nie ma na czym go obejrzeć- powiedziała, że gdyby było ono na kliszy, to by je obejrzała, nadal twierdząc, że kręgosłup jest prosty. Pomijam fakt, że kazała rozebrać się nastolatce przy odsłoniętych oknach. Oględziny trwały minutę, żadnej sensownej rozmowy, zainteresowania. Zastanawiam się, czym zajmuje się taki lekarz, bo wszystkiego zgodnie z sugestią pani doktor, dowiem się u rehabilitanta. Tajemniczo zakończyliśmy wizytę. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam. Byłam na NFZ. Nic się nie dowiesz. Porada odnośnie ćwiczeń kompletnie śmieszna. Nie rozumiem jak można zatrudniać takiego lekarza. Owszem, otrzymałam skierowanie na rehabilitacje, ale co mam robić do tego czasu, by poprawić swoją sytuacje, już nie uzyskałam odpowiedzi. Dr Google jest mądrzejszy. PZU Zdrowie S.A. Oddział CM Gdańsk Abrahama powinien się wstydzić takiego lekarza.

ZENADA, czekałam dwa tygodnie na wizytę z poważnymi problemami z kręgosłupem, żeby dr mnie nawet nie obejrzała. Wizyta trwała 2 minuty. Nikomu nie życzę trafienia do tego "lekarza"

Wizyta trwała 2 minuty.
Nikomu nie życzę trafienia do tego "lekarza"

Nie polecam. Wizyta trwała 2 minuty. Pani ma focha nie wiadomo na co. Nic nie mówi, wydaje tylko krótkie polecenia. Chciałem przekazać jej cała dokumentację medyczną. Nie chciała tego oglądać. Obejrzała mi tylko plecy i nawet tego nie skomentowała. Dostałem skierowanie na rehabilitację i tyle. Cała wizyta

Omijać z daleka!!! Obcesowa, bezczelna! Wprowadza w błąd i robi z pacjenta wariata! Nie dość że kazała mi załatwiać zaświadczenie o odbytych ostatnich rehabilitacjach to na wizycie walnęła mi dokumentem z prychaniem i stwierdzeniem że nie tak wygląda to co chciała! To niech precyzuje swoje wymagania i ustala to z rejestracją! Nie polecam!!!