lekarz Lidia Kreft

Rehabilitant

3,3

Zdecydowanie nie polecam. Miałem wizytę u Pani Lidii w ramach NFZ i niestety nie dostałem ani jednej porady na stan swojego opuchniętego kolana po artroskopii. Można pewnie to uznać za stosowne zważywszy na to iż jego oględziny trwały 12 sekund. Doktor nie była wogóle zainteresowana historią urazu, dotychczasowym leczeniem czy jakąkolwiek doraźną pomocą a jedynie jak najszybszym wklepaniem skierowania do komputera. Wyjaśnieniem go, już niestety też nie. Prawdę mówiąc, więcej na temat rehabilitacji po artroskopii dowiedziałem się od taksówkarza z którym niedawno jechałem niż od Pani Lidii. Jeśli ktoś wpadł ...

Zdecydowanie nie polecam.

Jeśli ktoś wpadł na szalony pomysł aby płacić za taką wizytę to lepiej niech zabierze kolegę/koleżankę na pizzę albo przejedzie się gdzieś taksówką. A najlepiej jak odda kasę na jakąś fundację.

Daję 2 gwiazdki za uprzejmość bo odpowiedziała dowidzenia na koniec.

bylam pacjentka p dr lidi krefft w dniach od 05 10 do 28 10 2017 r.w gdansk sobieszewo w osrodku ALMA UL.FALOWA 4 super kompetentna,rzeczowa,i bardzo..bardzo mila.polecam sie pani dr.po operacji bede u pani w osrodku na HELU UL. BOCZNA 10 W SZPITALU REHABILITACYJNYM pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy i nie tylko..... wdzieczna pacjentka alicja sajko

Moje dziecko, z którym byłam u pani doktor ma skrzywiony kręgosłup, pani dr stwierdziła, że ma proste plecy, mimo że, prosiłam, aby obejrzała zdjęcie rtg, które miałam przy sobie na płytce. Stwierdziła, iż nie ma na czym go obejrzeć- powiedziała, że gdyby było ono na kliszy, to by je obejrzała, nadal twierdząc, że kręgosłup jest prosty. Pomijam fakt, że kazała rozebrać się nastolatce przy odsłoniętych oknach. Oględziny trwały minutę, żadnej sensownej rozmowy, zainteresowania. Zastanawiam się, czym zajmuje się taki lekarz, bo wszystkiego zgodnie z sugestią pani doktor, dowiem się u rehabilitanta. Tajemniczo zakończyliśmy wizytę. Zdecydowanie nie polecam.

Korzystam z opieki Pani Doktor od 7 lat,jest super lekarzem!!Poswieca choremu duzo czasu,a jej diagnozy i tryb leczenia sa trafne!