lekarz Lidia Kucza

Laryngolog

Polecam Panią laryngolog! Co prawda byłam u niej dwa razy, ale wizyta zawsze przebiegała w komfortowej atmosferze. Mocno nie przepadam za badaniami laryngologicznymi, ale u Pani Lidii badanie zawsze przebiega spokojnie. Oby było więcej na świecie tak życzliwych lekarzy 😊

Przyszedłem do pani doktor bo akurat w tym dniu tylko ona przyjmowała w centrum miasta. Bardzo mi pomogła i jestem zadowolony że trafiłem właśnie do niej. Polecam

Same superlatywy. Przeszedłem od innego laryngologa, którego moja choroba, miałem wrażenie, że przerasta i przez 2 miesiące leczenia różnymi kroplami i substancjami było coraz gorzej (miał wymaz i wiedział z czym walczy). Jak mi przepisał 20 zastrzyków z gentamycyny to już zapaliło mi się czerwone światło. U pani dr Kuczy pierwsze krople i całkowite wyleczenie po tygodniu. Spokojna, kontaktowa, cierpliwa, przemiła osoba (choć poprzedni lekarz tez był przemiły i tylko tyle), stosunkowo młoda, ale taka, że już doświadczona i na bieżąco z postępem medycyny i farmacji, dobrze wyposażony gabinet, no i , co najważniejsze, potrafi wyleczyć.

Pierwszy raz piszę opinię o lekarzu. Na początku chcę zaznaczyć, że byłam przyjęta na NFZ. Poza oględzinami od razu miałam zrobione kompleksowe badanie słuchu, po którym bardzo dokładnie i rzeczowo zostałam poinformowana o diagnozie i sposobie leczenia. Trochę trzeba było poczekać w kolejce, gdyż Pani doktor przyjmuje każdego pacjenta dość długo, ale, sądząc po mojej wizycie - bada ich dokładnie. Na prawdę - lekarz z powołania, jakich, niestety, dzisiaj chyba coraz mniej (zwłaszcza przyjmujących na fundusz). Polecam!

bardzo dobry specjalista, fachowiec w swojej dziedzinie. Super podejście do dzieci i bardzo jasne wyjaśnienie sposobów leczenia. Gorąco polecam!

Nie zawiodłem się, polecono mi lekarkę i jestem zadowolony. Konkretna i fachowa.

wspaniała pani doktor,miła,z dobrym podejsciem do dzieci.posiada dobrze wyposażony gabinet,polecam

Bardzo miła Pani doktor,dobre podejście do dzieci,jak również dobrze postawiona diagnoza chyba o to najbardziej nam wszystkim chodzi.