lekarz Lidia Kurowska

Problemy robi z wydawaniem skierowań na badania to jest ten bol itd

Problemy robi z wydawaniem skierowań na badania to jest ten bol itd

Super kobieta. Leczę u nich moich dwóch synów i nigdy nie miałam zastrzeżeń. O co poproszę to p. Kurowska nigdy nie odmawia. Nie miałam nigdy problemu ze skierowaniem na badania dla moich dzieciaczków, bardzo życzliwa kobieta z super podejściem do dzieci:)Z czystym sercem polecam:)

Jestem nie zadowolona i bardzo zawiodłam się na Pani Kurowskiej nie traktuje pacjenta profesjonalnie no chyba że to są pacjenci przypisani Pani doktor, ale to zupełnie inna bajka oni są traktowani priorytetowo w ich przypadku jest pełny zakres leczenia.

Bardzo dobry lekarz. Ta Pani jest doskonała w tym co robi i do tego jeszcze to jej świetne podejście do dzieci

jest naprawdę ok mozna na niej polegać

jest naprawdę ok mozna na niej polegać

Nie polecam!Moim zdaniem Pani doktor przepisuje lekarstwa z ulotek. A jeśli chodzi o jakiekolwiek skierowania na badania to już w ogóle nie ma szans.potrzebowaliśmy zrobić dziecku niezbędne badania krwi i moczu przed czekającą nas operacją i niestety wszystko musieliśmy wykonać na własny koszt.Nie było szans na uzyskanie skierowania. Nie chodzi o pieniądze, ale o zwykła ludzką życzliwość.

Pani Kurowska jest wspaniałym lekarzem, nie zamieniłabym jej za nic w swiecie.Opiekuje sie moim synem od 6 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła!!!

POlecam. Leczy mnie przez 7 lat i nie narzekam.

POlecam. Leczy mnie przez 7 lat i nie narzekam.