lekarz Lidia Kutrzeba

Neurolog

Pani Doctor profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta.Potrafi właściwie zdiagnozować chorobę.Dbająca o pacjenta. Duży zasób wiedzy neurologicznej, indywidualne podejście do każdej osoby.Uprzejma i kompetentna.Oby więcej takich lekarzy.

Ta kobieta to masakra,złośliwa wysmiala moje dolegliwości,zawroty głowy,ból głowy przy dyskopatii kręgów szyjnych. Jej stwierdzenie :każdy ma dyskopatie a zawroty głowy również każdemu mogą się przytrafić. Klotliwa osoba. Osobiście nie polecam.

wiedza z czasów Pana Gierka ta kobieta nic nie jarzy u mojej żony nie poznała choroby ale inna lekarka dzięki bogu poznała sie na chorobie i wysłała do szpitla dzięki temu żona żyje

wiedza z czasów Pana Gierka ta kobieta nic nie jarzy u mojej żony nie
poznała choroby ale inna lekarka dzięki bogu poznała sie na chorobie i
wysłała do szpitla dzięki temu żona żyje

jestem bardzo zadowolona z podejścia pani doktor do pacjenta wysłucha wytłumaczy lekarz godny polecenia.

Lekarz masakra!Nie ma czasu dla pacjentów, najchętniej udzielałaby porad telefonicznie, albo wcale!Wszystko, na temat swojego stanu zdrowia i jej diagnozy, trzeba wyciągać prawie siłą, odradzam Wszystkim!!!

DOPIERO DOCENIŁEM PANIĄ DOKTOR. WSZESNIEJ CHODZIŁEM I MYŚLAŁEM ŻE NIE POTRAFI WYSŁUCHAC PACJENTA, DOPÓKI NIE MIAŁEM WIZYTY U INNEGO SPECJALISTY LEKARZ NAZYWAŁ SIE SEBASTIAN SZCZYRBA CO TO ZA MATOŁ TO NIE DA SIĘ OPISAĆ. PRZYJMUJE TAK JAK DOKTOR W PRUSZCZU W JAKIEJS OBLESNIEJ PRYCHODNI KTORA WYGLADA I NAZYWA SIE JAK PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA MEDIWET CZY JAKOŚ TAK KOBIETA PRZED WIZYTA KRZYCZY ZEBY OD RAZU KASE JEJ DAC BO INACZEJ NIE WEJDE DO LEKARZA A WIZYTA TRAGEDIA. PARAGONU NIE DOSTALEM DIAGNOZA DO DUPY Z RESZTA JAKA PRZYCHODNIA TAKI LEKARZ ODRADZAM I POLECAM ...

KOBIETA PRZED WIZYTA KRZYCZY ZEBY OD RAZU KASE JEJ DAC BO INACZEJ NIE WEJDE DO LEKARZA A WIZYTA TRAGEDIA. PARAGONU NIE DOSTALEM DIAGNOZA DO DUPY Z RESZTA JAKA PRZYCHODNIA TAKI LEKARZ ODRADZAM I POLECAM DR KUTRZEBE JEST NAJLEPSZA

Pani doktor nie potrafi słuchać pacjentów zawsze chce postawić na swoim, jest kłótliwa, aż niegrzeczna w swoich opiniach, źle stawia diagnozy, powinna być zawieszona w czynnościach lekarza, postawiona pod sąd do rozliczenia z NFZ bo daje skierowania na to co nie ma sesu lub nie daje wszystkiego co powinien otrzymać pacjent, że gania wielokrotnie chorych ludzi na te same badania co nie przynoszą rezultatu gdzie się marnuje pieniądze i czas. Ale doszły mnie informacje, że celowo to robi, bo tak długo chce "leczyć" pacjentów, aby jak najwięcej wyciągnąć kasy. Potwierdzają to opinie, innych lekarzy, specjalistów, radiologów, rehabilitantów, psychiatrów, zdrowych na umyśle ludzi wysyła do psychiatry bo skarzą się na brak snu spowodowany bólem głowy. Ludzie ta kobieta okrada państwo i Nas. Oszczędza na naszym zdrowiu. Nie trzeba być lekarzem, żeby to wiedzieć. A wiecie czemu są tak długo się czeka na wizytę, bo błędnie wystawia skierowania i magluje tych samych ludzi o to samo. Jeśli masz człowieku czas nie idź tam, jedź nawet do innego województwa, ale nie do tej "Lekarz" oszczędzisz kasę, czas i dłużej pożyjesz w zdrowiu i przede wszystkim nerwy oszczędzisz. Lepiej iść raz no 3 razy niż 6 lat i nic nie znajdzie, przepisze tabletki na sraczkę lub na sen. "wieczny" Jeżeli moje leczenie i badania wyniosłyby w całości 1000zł to zapłacę od ręki. Bo za pieniądze to nawet życie wieczne u księdza otrzymasz, a u Kutrzeby? ból głowy zamieni na sraczkę. Mam wrażenie, że jak by z własnych pieniędzy musiała wypłacić nam za leki refundowane i wizyty. A najlepiej to jak by nas nie było. Kobieto czytaj książki jesteś nie douczona!!! TY wymyślasz choroby, a nie leczysz. Zdrowie to nie Totolotek. że Tobie się wydaje to idź się dopytaj, bo żyjesz w błędzie i uparta.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma i wyniosła. Poniewaz jestem jej pacjentka od dłuższego czasu kilkakrotnie byłam świadkiem nieodpowiedniego traktowania pacjentów - niemiłych komentarzy i niewłasciwego zachowania, nie tylko wobec mnie. Pani doktor chyba zapomina że to lekarz jest dla pacjentów a nie pacjenci dla lekarza. Moja ostatnia wizyta była ostatnią w ogóle - nie lubię byc traktowania jak ktos niższej kategorii przez Szanowną Panią Doktor.

Pani lekarz bardzo nie sympatyczna, a pani w rejestracji jeszcze gorsza!

Pani lekarz bardzo nie sympatyczna, a pani w rejestracji jeszcze gorsza!

bardzo bardzo miła sympatyczna pani doktor polecam

bardzo bardzo miła sympatyczna pani doktor polecam