lek. dent. Lidia Łuszczyńska-Krawiec

1,3

Nie polecam tej pani . Wręcz odradzam . Po pierwszej wizycie poszedłem skonsultować się u prawdziwego specjalisty ortodonty. Jakiez było moje zdziwienie gdy usłyszałem kompletnie inną diagnozę mojej wady, a sama wizyta i badanie przebiegły o niebo lepiej ! Nie wiem zreszta jak można reklamować się jako NAJLEPSZY ortodonta i stomatolog w Kielcach! Kto tej pani dał do tego prawo ? Według niej samej jest najlepsza ? Wprowadza ludzi w błąd i tyle. Radzę wszystkim zawsze sprawdzać u innego lekarza zanim popełni się błąd .

Pani doktor jest mila tylko na pierwszej wizycie. Potem jak juz cos nie pasuje nam w leczeniu to nie jest taka milutka. I najwazniejsze ze udaje ortodontke a nia nie jest!

Ciekawe, bo Pani dokror na swojej stronie przedstawia się jako najlepszy gabinet ortodontyczny w Kielcach i jako ortodonta, czyli specjalista ortodoncji, a jest leksrzem dentystą,