lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

Pani Doktor Kopczyk to bardzo dobry lekarz. Leczę się u niej od dawna, pomaga w każdej sytuacji. Polecam

Zanim wyjechalem za granice leczylem sie u Pani Doktor. Zawsze pomogla. Nigdy sie na niej nie zawiodlem.

PANI DOKTOR LIDIA MIJACZEWSKA-KOPCZYK TO BARDZO, BARDZO DOBRY LEKARZ. MA OGROMNĄ WIEDZĘ I POTRAFI SZYBKO WYLECZYĆ.

Wspaniały lekarz. Chodzę do pani doktor od wielu lat. W moim przypadku nie było sytuacji, w której doktor by nie pomogła.

Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Doktor Kopczyk jest bezpośrednią osobą, ale dbającą o swoich pacjentów. Jest bardzo dobrym lekarzem,lekarzem z powołania.

Zgadzam się z przedmówcą, to jeden z gorszych lekarzy, byłem u niej na zastępstwie i potraktowała mnie jak bym był śmieciem a nie pacjentem

Jeden z gorszych lekarzy nie umie leczyć, w przychodni w trakcie wizyty publicznej przypisuje leki 100% płatne, nie daje skierowania na badania chodź to jest potrzebne, tłumacząc cię "nie wiedzę potrzeby"