dr n. med. Lidia Ostanek

Reumatolog

3,9
3,9
3,7

Lekarz bardzo kompetentna z dużą wiedzą medyczną, cierpliwa do pacjentów, życzliwa. Czuje się, że kocha swoją pracę a co najważniejsze pacjentów.

Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pani dr. Ostanek od ponad 12 lat i z każdym dniem mam dla Niej coraz więcej szacunku i wdzięczności. Wzorowy kontakt z pacjentem, praktycznie o każdej porze dnia i nocy i z każdym problemem, autentycznie. Obecnie nie spotykamy się już tak często jak kiedyś, ( 3 razy w roku),jestem już ponad 8 lat w remisji, czuję się świetnie, a kiedyś było, nazwijmy to, bardzo niefajnie. To, że teraz jest bardzo dobrze, to tylko dzięki ogromnej wiedzy, fachowości i opiece Pani doktor. Pani dr. Ostanek jest bardzo dobrym i rzetelnym lekarzem, ale też fantastycznym, dobrym i ciepłym człowiekiem. Niejednokrotnie płakałam w gabinecie z bólu, żalu i nie wiem z czego jeszcze, a Ona zawsze była blisko, zawsze z dobrym słowem i cierpliwością. Dziękuję Pani Doktor z całego serca... Polecam wszystkim :-)

Jestem tzw. trudnym przypadkiem. Pani dr zastosowała u mnie intensywną terapię hormonalą glikokortykosteroidem nie osiągalnym w kraju. Terapia nie przyniosła żadnych pozytywnych efektów. Wręcz przeciwnie - w trakcie były epizody z 40st gorączką. Zgłosiłam to p dr, a ona kazała kontynuować branie tego sterudy bez mrugnięcia okiem. Efekt terapii - bóle w stawach jakie były, takie są; stawy są bardziej opuchnięte; pojawiła się pełnoobjawowa operacyjna zaćma; pojawiła się osteoporoza. "Terapia" p dr odbiła się nawet na zębach - wyleciały wszystkie wypełnienia, a zaznaczam, że stomatologicznie od lat leczę się w renomowanej klinice, gdzie nigdy od 20 lat takiego czegoś nie doświadczyłam (wypadania świeżo założonych wypełnień). Dodam tylko, że konsultowałam się z internistą i endokrynologiem - obaj są przerażeni. Tyle, że zważywszy na pozycję p dr nikt nie waży się tego powiedzieć oficjalnie.

bardzo kompetentny lekarz naprawdę polecam

bardzo kompetentny lekarz naprawdę polecam

lekarz z powołaniem,oby wszyscy lekarze byli tacy

lekarz z powołaniem,oby wszyscy lekarze byli tacy

swietny specjalista wspaniały lekarz jestem z wykształcenia pielęgniarką i panią dr Ostanek znam osobiście bardzo mi w moich problemach zdrowotnych pomogła bardzo ja podziwiam

Jest fantastycznym lekarzem, kompetentna, specjalista w swojej dziedzinie.

Jest fantastycznym lekarzem, kompetentna, specjalista w swojej dziedzinie.

Super lekarz i super osobowość.

Super lekarz i super osobowość.

Leczę się w szpitalu w którym pracuje, lekceważy pacjentów, nic nie tłumaczy, wywyższa się, popieram że jest fałszywa, podobno jeśli chodzi o wiedze i fachowość jest super

Okropna baba, niemila i przede wszystkim falszywa!!!!

Okropna baba, niemila i przede wszystkim falszywa!!!!