Lidia Radziejewska-Kittner

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełna informacja. Na prawdę świetny poziom przyjęcia pacjenta. Takich lekarzy brakuje. Normalna babeczka z którą można na luzie porozmawiać. Polecam Panią Lidię z Medixu

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Szczegółowe badanie, bez pośpiech, bez nerwów i niepotrzebnego stresu. Lekarz z dużą wiedzą. Bardzo szczegółowy opis badania więc polecam serdecznie.

Świetny specjalista, bardzo miła pani, wszytko objaśnia podczas badania , dziękuję bardzo , serdecznie polecam

Profesjonalistka. Wizyta odbyła się punktualnie.Badanie poprzedzone zostało rozmową wywiadem .Lekarz konkretny w opisie diagnozy.

Ta Pani jest wysokiej klasy fachowcem, po prostu się zna! Chodzę do niej od lat ( w zależności od potrzeby), bo nigdy się nie zawiodłam. więc tylko do Niej mam zaufanie. Polecam tego radiologa

Świetna specjalistka i doskonały diagnosta. Spokojna i zrównoważona, bardzo dokładnie, nie spiesząc się, wykonuje badanie informując przy tym pacjenta o zmianach lub ich braku. Przy tym kulturalna i sympatyczna. Byłam u pani doktor już trzy razy w Medixie i nie zawiodłam się.

byłam u pani L. Radziejewskiej-Kittner na Hirszfelda (cdm medix ) , z badania usg jak i konsultacji jestem bardzo zodowolona, pani Lidia dokładnia mnie zbadała zadając dodatkowe pytania. Widziałam że zależy jej na tym aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości.

Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Nigdy Pani Doktor niebrakuje uśmiechu, z życzliwoscią podchodzi do pacjenta,ma wielką cierpliwość, takich lekarzy naprawdę brakuje. Chodze do Pani Doktor prywatnie jest dla mnie bardzo miła i symaptyczna polecam wszystkim

Mój mąż ostatnio źle się czuł robił różne badania i nie wiadomo było co mu jest. Pani doktor poradziła żeby zrobić usg tarczycy i okazało się że mąż ma guzki i powiększoną tarczycę. Udał się - więc z wynikiem poszliśmy do endokrynologa, otrzymał leki i już jest lepiej. Dziękujemy bardzo pani doktor

Bardzo dokładny lekarz, przede wszystkim rzeczowy i konkretny. Profesjonalizm w wykonywaniu i opisywaniu usg. Chodzę do Pani Doktor do MEDIXU na Grabiszyńską od jakiegoś czasu i uważam, że Pani doktor to świetny specjalista a sama przychodnia MEDIX też jest super.

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30