Lidia Radziejewska-Kittner

Świetny lekarz. Super podejście do pacjenta. Wytłumaczyła dokładnie na czym polega choroba. Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz umie podtrzymać dobry kontakt z pacjentem.

Witam bardzo polecam dr. Lidię. Jest świetnym diagnostą, bardzo mi pomogła, idealnie rozpoznała problem , serdecznie polecam

Bardzo fachowy, rzeczowy radiolog. Spokojnie wytłumaczył przebieg badania. Pani Lidia dba o komfort pacjenta. Bardzo polecam

Lekarz rzetelny i konkretny, wszystko dokładnie wyjaśnił , profesjonalne badanie, przystępna cena na każdą kieszeń

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełna informacja. Na prawdę świetny poziom przyjęcia pacjenta. Takich lekarzy brakuje. Normalna babeczka z którą można na luzie porozmawiać. Polecam Panią Lidię z Medixu

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Szczegółowe badanie, bez pośpiech, bez nerwów i niepotrzebnego stresu. Lekarz z dużą wiedzą. Bardzo szczegółowy opis badania więc polecam serdecznie.

Świetny specjalista, bardzo miła pani, wszytko objaśnia podczas badania , dziękuję bardzo , serdecznie polecam

Profesjonalistka. Wizyta odbyła się punktualnie.Badanie poprzedzone zostało rozmową wywiadem .Lekarz konkretny w opisie diagnozy.

Ta Pani jest wysokiej klasy fachowcem, po prostu się zna! Chodzę do niej od lat ( w zależności od potrzeby), bo nigdy się nie zawiodłam. więc tylko do Niej mam zaufanie. Polecam tego radiologa

Świetna specjalistka i doskonały diagnosta. Spokojna i zrównoważona, bardzo dokładnie, nie spiesząc się, wykonuje badanie informując przy tym pacjenta o zmianach lub ich braku. Przy tym kulturalna i sympatyczna. Byłam u pani doktor już trzy razy w Medixie i nie zawiodłam się.