Lidia Radziejewska-Kittner

Pani Doktor zbadała, zrobiła USG i omówiła wszystko. Byla mila i profesjonalna -wspaniałe podejście do pacjenta, miła atmosfera, rzeczowe wyjaśnienia.

Lekarz godny polecenia, wszystko wytlumaczyl, wyszłam gabinetu spokojniejsza. Zalecenia konkretne przekazane

Pani doktor Radziejewska-Kittner wszystko tłumaczy bardzo dokładnie. Lekarz naprawdę z zaangazowaniem. Bardzo miły i przyjazny dla pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Super pani doktor - dokłada w swojej pracy, bardzo zaangażowana i przy tym wszystkim bardzo miła. Pozytywnie oceniam jej pracę i jestem jej bardzo wdzięczna.

Rzeczowa, konkretna Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśniła przed badaniem . Bardzo pozytywne podejście do pacjenta.

Bardzo polecam wizyte u Pani DR Jidii ,dokladny wywiad i profesjonalizm ,przebieg wizyty w przyjemnej atmosferze.

Pani doktor poświęca dużo czasu na badanie, szczegółowo wszystko wyjaśniając. Niezmiernie skrupulatna, profesjonalna i bardzo życzliwa. Widać duże doświadczenie. Polecam serdecznie

Lekarz rzetelny i konkretny, wszystko dokładnie wyjaśnił , profesjonalne badanie, przystępna cena na każdą kieszeń

Bardzo fachowy, rzeczowy radiolog. Spokojnie wytłumaczył przebieg badania. Pani Lidia dba o komfort pacjenta. Bardzo polecam

Witam bardzo polecam dr. Lidię. Jest świetnym diagnostą, bardzo mi pomogła, idealnie rozpoznała problem , serdecznie polecam