Lidia Radziejewska-Kittner

Kompetentna, uprzejma, miałam problemy, doktor Radziejewska-Kittner trafnie zdiagnozowała co mi jest - trochę się uspokoiłam wiedząc co mi dolega.

jedyny lekarz któremu ufam. Doktor Lidia jest bardzo dobra w diagnozowaniu. szanuje i interesuje się pacjentem .

Kiedy musialam szybko znaleźć dobrego lekarza który zrobi mi usg brzucha-dostałam się do doktor Radziejewskiej-Kittner. Okazała się ona najlepszym wyborem. Przyjęła mnie bardzo ciepło. Zostałam delikatnie zbadana. Pani dr ma bardzo indywidualne podejscie do swoich pacjentow. Polecam

Wybrałam się do Pani Dr. z polecenia koleżanek i był to trafny wybór. Pani dr przeprowadziła dokładny wywiad, delikatnie bada, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a przy tym jest na prawdę bardzo miła. Polecam-było warto :-)

Rozumie drugą osobę i dodatkowo zwraca uwagę na różne inne aspekty. Pani doktor pomogła mi nie tylko jako fachowiec w swojej dziedzinie, ale podczas wizyty czułam się bardzo indywidualnie. Mirka

Wspaniały lekarz z powołania!!! Bardzo doświadczona i mądra! Cudowna, przesympatyczna, pełna ciepła i empatii. Polecam :)))))))))

Pani doktor ma niesamowitą intuicję oraz talent diagnostyczny. Po długim czasie poszukiwań dobrego radiologa, wreszcie ta pani dr spojrzała na moje objawy całościowo i udało się jej poprawnie zdiagnozować moją przypadłość. Polecam Panią doktor z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX z całego serca!

Witam. Moim zdaniem pani doktor Radziejewska-Kittner jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem.Ma profesjonalne podejście do problemu z jakim się przychodzi.Polecam!

Bardzo dobry radiolog i lekarz. Cierpliwa, dokładna,delikatna Słucha pacjenta. Rewelacyjnie wykonuje badania. Gorąco polecam.

Polecam tego radiologa wszystkim którzy potrzebują solidnej diagnozy. Co ważne na pierwszej wizycie doktor wypytuje o wszystkie dolegliwości. Aby takich lekarzy było więcej, szeroka wiedza !!!