Lidia Radziejewska-Kittner

Bylam bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy na temat leczenia . Dzięki niej na badaniu nie jestem skrępowana, za co bardzo dziękuje.Pozdrawiam M. M.

chodziłam do wielu radiologów ale dopiero pani Lidia potrafiła się mną odpowiednio zająć i prawidłowo zdiagnozować. Polecam

Przede wszystkim rzeczowa Pani radiolog i kompetentna z dobrym podejściem do pacjenta!!! Polecam dr Lidię.

Najlepszy radiolog jaki może być, nie wyobrażam sobie chodzić teraz do kogokolwiek innego. Pani doktor jest kompetentna, z miłym ale konkretnym podejściem do pacjenta, wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam każdemu tak dobrego radiologa, zwłaszcza robienie usg!

doktor Lidia Radziejewska-Kittner to super lekarz i bardzo dobry diagnostyk. Po wykonaniu przez Panią Doktor usg brzucha od razu postawiła cenną diagnozę. Serdecznie polecam wszystkim chorym

polecam, bardzo dobry lekarz. do tego gabinet jest świetnie zaopatrzony i na wizytę nie trzeba długo czekać.

Pani dr jest b. dobrą specjalistką w dziedzinie radiologii. Pracuje w Medixie na super sprzęcie radiologicznym unikalnym we Wrocławiu zwłaszcza do usg. Bardzo dobry diagnosta. polecam

Polecam wszystkim. Bardzo dobra specjalistka. Podczas badań dokładnie omawia przypadek. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. POLECAM POLECAM POLECAM

Mój mąż ostatnio źle się czuł robił różne badania i nie wiadomo było co mu jest. Pani doktor poradziła żeby zrobić usg tarczycy i okazało się że mąż ma guzki i powiększoną tarczycę. Udał się - więc z wynikiem poszliśmy do endokrynologa, otrzymał leki i już jest lepiej. Dziękujemy bardzo pani doktor

Od lat najlepszy diagnosta w tej dziedzinie we Wrocławiu. Bardzo dokładna, skrupulatny, bardzo ciepły człowiek. Od lat korzystam z jego usług, jeżeli zdarzyło mi się korzystać z innych gabinetów i tak zawsze wracałam do dr. Lidii po rzetelny opis i badanie.