dr Lidia Rydzewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie wiem, czego po wizycie oczekuje MAMUSIA, która Pani Doktor negatywną opinię - może wychowania za nią dziecka ! Ta lekarka, jest wybitna w swojej dziedzinie, najlepsza jaką znam. Dzieci wszystkich moich znajomych leczą się u Niej - gorąco wszystkim polecam. Pani Doktor niech się Pani trzyma w zdrowiu i nie przejmuje się zazdrosnymi, negatywnymi opiniami. Wdzięczna za wszystko mama

Bardzo dobry pediatra , cierpliwa , profesjonalna i rzeczowa Pani doktor,prowadzi syna od samego początku ,zawsze znajdzie czas i poradzi w sposób zrozumiały i co najważniejsze bardzo skuteczny,pozdrawiam.

Najlepszy lekarz pediatra z dużym doświadczeniem.

Najlepszy lekarz pediatra z dużym doświadczeniem.

Byłam z synkiem u tej pani Doktor pierwszy i ostatni raz!!!! Jeśli nie jest lekarzem rodzinnym twojego dziecka,to lepiej nie idz do niej na wizyte!