dr Lidia Rzeczycka

Niski ukłon dla Naszej Doktór! Pediatra jakich mało !!!! Jest bardzo dobrym Lekarzem z powołania, wlasnie zmianiamy przycodnie z powodu tego ze Dr. Lidia Rzeczycka już na Rogalinskiej nie przyjmuje. Jaworzniakow 37 Przychodnia na Wzgórzu, wlasnie tutaj teraz przyjmuje pacjentów.

Pani doktor wyraźnie zapomniała czym tak naprawdę powinna się zajmować w swojej codziennej pracy. Chyba nie zwykłym lekceważeniem małego bezbronnego pacjenta. Brak słów...

... myślę, że Państwo, którzy wyrazili się w niektórych opiniach, powinni zmienić pediatrę. Dla naszego dziecka, dla nas - jako rodziców i dla innych pacjentów (ich rodziców) - Pani dr Lidia Rzeczycka - to Anioł ! Najlepszy pediatra jakiego można było spotkać na swojej drodze. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo ogromnej ilości pacjentów (tu uwaga do szefostwa przychodzi). Zna swoich stałych pacjentów i ich rodziny. Wszystkim- z czystym SERCEM - polecam !!!

Pani doktor leczy moja córkę od urodzenia i jesteśmy bardzo zadowolone. Rozpoznała u niej wadę serca po samym obsluchaniu dziecka, specjalista potrzebował kompleksowych badań. Ogólnie bardzo polecam nie znam lepszego lekarza z tak sympatycznym podejściem do dzieci one po prostu ja kochają.

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy z jakich znam. Kompetentna, cierpliwa, miła. Na prywatnych wizytach lekarze nie mają lepszego podejścia do pacjenta, niż ona na NFZ.

Bardzo polecam ! Bardzo życzliwa i kompetentna doktor. Nie zdarzyło mi się aby odmówiła przyjęcia Karolka mimo dużej ilości dzieci.

pani droktor byla moim pediatra przez 20lat pozniej zostala pediatro mojej coreczki! I jest bardzo sympatyczna mila potrafi doradzic... Lekarz z powolania na 100%. a dlatego smutno mi ze odeszla z przychodni na oruni wkoncu tyle lat tu pracowala a teraz jej nikt nie zapstapi... Ale warto byc jej pacjetem polecam. Malwina

Pediatra na NFZ a ma się wrażenie, że wizyta kosztuje co najmniej 150 zł:))Bardzo profesjonalny lekarz, na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Jakby cała publiczna służba zdrowia tak wyglądała ....

Trafiliśmy z młodym (1,5 r.) do p. dr na dyżur 1 stycznia z problemami żołądkowymi. Wizyta była OK. Rzetelna dyskusja, wyjaśnienie przyczyn, uspokoiła, powiedziała co dalej i co zrobić jakby młodemu się pogorszyło. Wszystko na spokojnie i na prawdę z bardzo dużą dawką profesjonalizmu.

Doktor od kilku dni przyjmuje w przychodni Familia w Pruszczu Gd i bardzo pozytywnie Ją oceniam