dr Lidia Rzeczycka

Niekompetentny lekarz - błędna diagnoza, nieodpowiednio zalecone leki. Po 2 tygodniach "leczenia" dziecko trafiło do szpitala, bo się dusiło!!! Nikomu nie życzę takiego horroru, jaki zafundowała nam pani doktor. Szczerze odradzam. Nie ryzykujcie zdrowiem Waszych dzieci!

Nie będę się rozpisywał - wystarczą oceny:)

Nie będę się rozpisywał - wystarczą oceny:)

Hmm, jestem ,a właściwie moja Natalka pacjentem doktor od 6lat i nie zgadzam się ,że dr jest nieuprzejma, zawsze poświęcała nam tyle czasu ile trzeba było. Nigdy nie wyszłam z gabinetu niepoinformowana o chorobie.Cieszę się ,że nie przesadza z dawaniem antybiotyków.A to,że prosi o pokazanie dziecka nastpnego dnia ,ja uważam za plus-interesuje się! Życzę pani aby znalazła dla swojego dziecka tak zaufanego pediatrę jak my dr Rzeczycką. Polecam całym sercem.

Fatalny lekarz, nie polecam. Nie potrafi zdiagnozować podstawowej choroby! Synek miał od tygodnia wysoką gorączkę. Z początku mysleliśmy że to "trzydniówka" lecz gorączka nie ustała i doszła biegunka. Poszliśmy znów do przychodni i w zastępstwie drawiliśmy właśnie do tej lekarz. Stwierdziła że to od ząbków (gorączka 39,1C !). Poinformowała że jesli gorączka nie ustanie mamy przyjść na drugi dzień. Oczywiście gorączka nie przeszła. Spojrzała w gardło i okazało że synek ma angine ropną, wielkie czerwone migdały! Podobno dzień wcześniej gardło było ok. Trafiliśmy do szpitala na tydzień. Wyniki synek miał bardzo złe, m.in wysoki stan zapalny...
Na innej wizycie u tej doktor, błędnie podała informacje jaki musi być odstęp czasu po antybiotuku przed obowiązkowym szczepień - a to chyba powinna wiedzieć, po podstawa tak sądze.

Cudowna, pierwszy raz na taką fajną pediatrę trafiliśmy. Kompetentna, poważnie traktuje człowieka, ma przy tym zdrowe podejście, jest wyrozumiała, poszukuje wspólnie z rodzicami rozwiązania problemów, dokładnie instruuje w kwestii leczenia i jako jedna z niewielu pediatrów rozumie, że dziecko może nie chcieć łykać syropu, jeść warzyw i takie tam, kto ma dwulatka w domu, ten wie:-) Nie jest nachalna w kwestii szczepień zalecanych, chociaż oczywiście informuje o wszystkim. Widać, że lubi dzieci, a już miałam "szczęście" do takich pediatrów (na dodatek przyjmujących prywatnie), którzy traktowali moje dzieci jak zło konieczne, szukali za wszelką cenę różnych chorób.

Pani Doktor Lidia Rzeczycka jest pediatrą mojego synka od jego urodzenia. Ponieważ to moje pierwsze dziecko, to zawsze miałam i mam do tej pory milion pytań, obaw, wątpliwości, zmartwień - jak każda mama. I zawsze, ale to zawsze Pani Doktor cierpliwie udzielała mi informacji, pomagała w potrzebie i odpowiadała nawet na banalne pytania. Atmosfera podczas wizyty jest bardzo sympatyczna, zawsze wywiera pozytywne wrażenie, nigdy się nie spieszy i Jaś bardzo polubił swoją Panią Doktor, która jest żywym przykładem tego, że nie trzeba prywatnych płatnych wizyt, by być potraktowanym w należyty sposób. Każda wizyta u Pani Doktor to naprawdę czysta przyjemność, także z czystym sumieniem serdecznie polecam. Małgosia Z-B.

Doskonała lekarka. Nic dodać nic ująć.

Doskonała lekarka. Nic dodać nic ująć.

Podajcie mi proszę w której przychodni przyjmuje Pani Doktor. Miałam z nią raz do czynienia i też mam bardzo dobre zdanie o niej.

TA LEKARZ JEST SUPER-UWIELBIAMY DO NIEJ CHODZIC POTRAFI ROZMAWIAC Z NAMI I Z DZIECMI

Bardzo dobry lekarz,a co najważniejsza ma super podejście do dzieci.zawsze wysłucha i doradzi.