lekarz Lidia Stolarska-Kraszewska

Pediatra

Miałam kilkukrotnie styczność z Panią doktor. Sprawia wrażenie oschłej i niesympatycznej, zero podejścia do dzieci (nie zwraca się bezp. do dziecka poza poleceniami podczas badania). Fakt, że ogląda dziecko od stóp do głów. Natomiast większość zaleceń ogranicza się do poić, wietrzyć i obserwować. Efektem dramatyczne pogorszenie u dziecka jeszcze w tej samej dobie i konieczność pilnej konsultacji lekarskiej, z podaniem antybiotyków bądź sterydów. Mam wrażenie, że Pani doktor ignoruje obserwacje rodziców i ich znajomość własnego dziecka. Może takie podejście się czasem sprawdza, u nas niestety nie.

Jest to najbardziej kompetentny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Dzieci kochają panią doktor, my ufamy bezgranicznie. Niezwykle czujna, skrupulatna, szukająca rozwiązań tak by jak najłagodniej przeprowadzić proces leczenia. Antybiotyki i sterydy to ostateczność. Bardzo sympatyczna i ciepła. Polecam z całego serca!