lekarz Lidia Stolarska-Kraszewska

Odradzam!!! Strata czasu i szkoda nerwów. Brak empatii, kultury, arogancja, wywyższanie się, brak jakiejkolwiek chęci pomocy. Dwie wizyty u pani Lidii to dwie najgorsze wizyty, jakie kiedykolwiek odbyłam z dziećmi. Pierwsza wizyta z rocznym dzieckiem, dzień przed świętami, u którego podejrzewaliśmy zapalenie oskrzeli - odmowa osłuchania, bo dziecko płacze i "nie można" go zbadać, odmowa osłuchania kaszlącego rodzeństwa, bo nie ma czasu. Skierowanie do szpitala, bo pani doktor uważała że to zapalenie płuc. W szpitalu, gdzie na izbie przyjęć spędziliśmy 6 godzin, okazało się, że to tak jak podejrzewaliśmy zapalenie oskrzeli i dostaliśmy leki do inhalacji, o które prosiliśmy wcześniej panią Lidię, a których oczywiście nie chciała wypisać, bo "wiedziała lepiej". Ale miała chyba wyrzuty sumienia albo bała się opinii, bo potem zadzwoniła "z troski" zapytać o stan zdrowia dziecka, szczyt bezczelności po tym jak zachowała się podczas wizyty...
Druga wizyta w zastępstwie za naszego lekarza prowadzącego i przepisany doustny antybiotyk na ropny katar. Oczywiście nie podaliśmy, a katar zniknął po 3 dniach po kroplach do nosa przepisanych przez innego lekarza, o które też prosiliśmy panią Lidię, a których nie chciała wypisać.
Z troski o dobro dzieci i dobrostan psychiczny rodziców odradzam - już teraz wiem, dlaczego tyle wolnych terminów do pani doktor.

Dzień pp wizycie u pani dr która zbadała syna i wysłałam nas do laryngologa u dziecka rozpoznano zaawansowane już zapalenie płuc.pani dr widziałam problem w gardle * czego laryngolog nie potwierdził) I zleciła nam ziołowe krople. Nie polecam.

Miałam kilkukrotnie styczność z Panią doktor. Sprawia wrażenie oschłej i niesympatycznej, zero podejścia do dzieci (nie zwraca się bezp. do dziecka poza poleceniami podczas badania). Fakt, że ogląda dziecko od stóp do głów. Natomiast większość zaleceń ogranicza się do poić, wietrzyć i obserwować. Efektem dramatyczne pogorszenie u dziecka jeszcze w tej samej dobie i konieczność pilnej konsultacji lekarskiej, z podaniem antybiotyków bądź sterydów. Mam wrażenie, że Pani doktor ignoruje obserwacje rodziców i ich znajomość własnego dziecka. Może takie podejście się czasem sprawdza, u nas niestety nie.

Jest to najbardziej kompetentny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Dzieci kochają panią doktor, my ufamy bezgranicznie. Niezwykle czujna, skrupulatna, szukająca rozwiązań tak by jak najłagodniej przeprowadzić proces leczenia. Antybiotyki i sterydy to ostateczność. Bardzo sympatyczna i ciepła. Polecam z całego serca!