mgr Lidia Trawińska

Dietetyk

Nie polecam kliniki Vimed! Od ponad trzech tygodni czekam na zwrot niewykorzystanych środków - 3000zł. Specjalne nie odbieranie telefonu ode mnie, a gdy już odbiorą to nikt nic nie wie, niby z „zarządem ” nie ma kontaktu od kilku dni! Śmiech na sali! Wcześniej wykupowałam kod metaboliczny 200 i byłam pod okiem Pani Lidii. Moim celem było schudnięcie, dieta którą mi zalecono była bardzo niskokaloryczna. Na śniadanie 120g owoców, na obiad 200g warzyw i 120g mięsa, na kolacje 250g warzyw. Na diecie wytrzymałam ponad miesiąc, po sytuacji w której zemdlałam ...

Nie polecam kliniki Vimed!
Od ponad trzech tygodni czekam na zwrot niewykorzystanych środków - 3000zł.

Na diecie wytrzymałam ponad miesiąc, po sytuacji w której zemdlałam z braku sił zaprzestałam stosowania tej diety. Aktualnie jestem pod pod opieka dietetyka dla którego zdrowie jest ważniejsze od szybkich efektów i pieniędzy ;)

Myślałam, że korzystam z profesjonalnej kliniki, niestety bardzo się zawiodłam i z pewnością nie skorzystam już z usług tej firmy.

Jestem zadowoloną (i chudszą :D) pacjentką Vimedu. Super specjaliści. Polecam! Naprawdę profesjonalne podejście.

Jestem zadowoloną (i chudszą :D) pacjentką Vimedu. Super specjaliści. Polecam!
Naprawdę profesjonalne podejście.

Byłem facetem z piwnym brzuszkiem. Dzięki terapii w Vimed i pomocy pani Lidii jestem przystojniejszy, zdrowszy i chce mi się żyć!

Polecam! Świetny specjalista z ogromną wiedzą i wyjątkową empatią. Polecam Panią Lidię i CM VIMED w Warszawie. Dziękuję, za moje efekty :)

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomogła mi zrzucić 30kg i wyzdrowieć. Gorąco polecam!

Próbowałam już różnych metod odchudzania ale kończyło się to zawsze kleską.Po wizycie u Pani magister zrozumiałam swoje blędy.obejrzałam jej wszystkie wystąpienia w TV i Radio i nie dziwie sie , żę jest tak częstym ich gościem.Jej wiedza jest zachwycająca.Zmieniłam swoje życie i polecam wszystkim którzy myślą o swoim zdrowiu aby za wszelką cenę uzyskali możliwośc skorzystania z jej porady.A ja jeszcze raz dziękuję. To zaszczyt poznać tak wyjątkową osobę.

Jestem bardzo zadwolona z efektów terapii.

Jestem bardzo zadwolona z efektów terapii.

Wiem, do kogo szłam - to mgr dietetyk, a nie lekarz. Dlatego nie rozumiem Waszych koemtarzy że niby coś jest nie tak. Dopiero pani Trawińska spełniła moje oczekiwania. Jak dotąd żaden lekarz nie potrafił albo nie chciało mu się odpowiedzięc na moje pytania z zakresu medycyny. Rzadko spotykany poziom kulury osobistej to chyba też dobrze, prawda? No i EFEKTY!!! Odżyłam!!!!

profesjonalne centrum Vimed na czerniakowskiej.

profesjonalne centrum Vimed na czerniakowskiej.

Polecam!!! Dokładnie wiedziała jak pomóc mojemu przypadkowi. Dieta ułożona na podstawie testu dała świetne rezultaty długotrwałe, a pierwszy miesiąc zmienił mnie o 6 kg. W sumie 23 kg mniej!!! :)