lekarz Lilia Matusiak-Brzęczek

Internista

wczoraj opuściłam szpital,przebywałam tam z zagrożeniem życia,bardzo się bałam szpitala oleskiego w ogóle.Jestem jednak pod ogromnym wrażeniem lekarzy i pielęgniarek które pracują na oddziale wewnętrznym.Natomiast pani Lila Brzęczek[ordynator oddziału]jest cudowna,ciepła i przewspaniała.Zabrakło mi odwagi żeby jej to powiedzieć.

Pani doktor jest uprzejmym lekarzem, jednak decydując się na wizytę prywatną, oczekuję czegoś więcej... Mam problemy z sercem, skurcze dodatkowe i jestem osobą nerwową, jednak na litość boską - nie można WSZYSTKIEGO zwalać na nerwy, a Pani doktor niestety tak robi... Dzwonię do Pani doktor jak mam jakiś problem, ale albo nie odbiera, albo jest zawsze zajęta. Nie oczekuję, że będzie na każde zawołanie, bo nie jestem jedynym jej pacjentem, ale jeżeli mam problem to chociaż porozmawiać by mogła...

Ta Pani jest NAJLEPSZA!!! zapewne inni pacjęci tacy jak ja wiedzą o tym najlepiej. Pani Lilka ma dla każdego czas, charakteryzuje się tym, że człowiek nie boi się z nią rozmawiać.

jest bardzo dobrym lekarzem. Starannie przeprowadza badania, poświęca dużo czasu pacjentowi. Bardzo starannie diagnozuje i nie działa pochopnie. Leczenie zawsze jest przemyślane. Dochodzi stena sprawy. Warto polecić innym pacjentom.

jest świetnym lekarzem, poświęca dużo czasu chorym, ma cierpliwośc do chorych zwłaszcza z depresją i nerwicą

Zagoniona miedzy roznymi miejscami pracy , mało czasu poswieca pacjebtowi.

Zagoniona miedzy roznymi miejscami pracy , mało czasu poswieca pacjebtowi.