lek. dent. Lilia Roszczenko

Co tu dużo mówić - uwielbiam panią Lilię. Jako student nie mogłem odważyć się na wizytę u dentysty. Ktoś mi polecił właśnie panią Lilię. Niesamowita osoba z niesamowitymi umiejętnościami. Praca wykonana bardzo dokładnie, z miłym nastawieniem. Raz nawet zasnąłem podczas borowania... było miło :) Pozdrawiam i polecam z całego serca. Mirek.

Pozdrawiam i polecam z całego serca.
Mirek.

Pani doktor leczy ząbki całej mojej rodzince juz od "dobrych" kliku lat. Jest lekarzem ze specjalizacją II stopnia co przekłada się dokładnie na dobrą pracę jaką wykonuje. Wypełnienia trzymają sie bez uszczerbku dłłługie lata. Pani doktor zmienia tylko te "plomby", które wymiany wymagają (a nie takie, kóre można wymienić i przez to pogłębić ubytek...).Jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną. Moje dziecko(wtedy kilku, teraz kilkunastoletnie)nigdy nie miało oporów przed wizytą u stomatologa(!). Bata. M.