lekarz Liliana Kostana

Internista, Kardiolog

Nie polecam tej lekarki. W trakcie tzw pandemii nie badała normalnie pacjentów tylko od razu kierowała na testy na jedynego słusznego wirusa. Nie tak chyba powinno wyglądać podejście lekarza do pacjenta.

Najlepszy lekarz i cieszę się mialam to szczęście, że spotkałam Panią Doktor na swojej drodze 11 lat temu. Dziękuję.

Lekarz nieprzekonywujący. Nie polecam ponieważ lekarka nie podaje potencjalnych metod leczenia, kieruje na miliony badań nic nie mówiąc tylko wprowadzając niepewność u pacjenta. Ogólnie lekarka nie robi wrażenia osoby kompetentnej. Musiałem zmienić lekarza.

bardzo dobry specjalista trafne diagnozy i zastosowane leczenie super

bardzo dobry specjalista trafne diagnozy i zastosowane leczenie super

Rewelacja ! Pierwszy raz w życiu spotkałem lekarza tak bardzo zainteresowanego siedzącym przed nim "klientem". Pytała o rzeczy zaskakujące, dla mnie zupełnie niezwiązane z dolegliwością. Mój zachwyt graniczy z uwielbieniem, bo zacząłem chudnąć : już nie jestem grubasem tylko mam potężną nadwagę!

Bardzo odpowiedzialny lekarz, wnikliwa nie podejmująca pochopnych decyzji. Bardzo uprzejma i cierpliwa. Przystępna w rozmowie, tłumacząca chorobę. Zawsze po wizycie wychodzę psychicznie podbudowana. Z całego serca (bardzo chorego) polecam Pacjentka Elżbieta od półtra roku.

Pacjentka Elżbieta od półtra roku.

naprawde super lekarka rzadko można tak wspaniałego człowieka spotkać na swojej drodze z całego serca poecam CHOJNACKA URSZULA

jest to lekarz z ogromną wiedzą i wspaniałym całosciowym podejściem do pacjenta, zdecydowanie polecam

Polecam każdemu, naprawdę potrafi postawić człowieka na nogi :-)

Polecam każdemu, naprawdę potrafi postawić człowieka na nogi :-)