mgr Liliana Noskowiak-Dudziak

2,5
2,6
2,6
2,5

Pierwsze wizyty wywarły na mnie całkiem pozytywne wrażenie - wydawało mi się, że terapeutka jest kompetentna i przygląda się konkretnym problemom i zagadnieniom ze sporym zaangażowaniem. Niestety jednak sytuacja uległa zmianie - przekładanie wizyt, odbieranie telefonu w trakcie sesji, przyjmowanie dokumentów z recepcji i pytanie o szczegóły, które powinny zostać odnotowane już na początku. Jeśli więc zależy wam na ciągłości i systematyce terapii, bez telefonowania i przypominania się - odradzam.

Stanowczo nie polecam. Całkowicie zniszczyła relacje z bliską mi osobą , która też do niej chodziła. Jest arogancka i złośliwa

Dawno już byłam ale ma pani złe podejście do pacjenta i nie umie się pani zwracać odpowiednio z delikatnością. Psycholog powinien być miły w 100%-tach!!!

chyba mnie nie polubiła.słyszałam , że bywa pomocna i skuteczna- w moim przypadku sie nie sprawdziło.

...niepunktualna, powierzchowna w kontakcie, lekceważąca pacjentów, niekiedy arogancka, złośliwa, zawsze megalomańska o nikłej erudycji zawodowej; charakter drobnej, niskiej kobietki opryskliwością kompensującej psychofizyczne niedostatki.

PANI PSYCHOLOG DUDZIAK - MAŁA OSÓBKA O BARDZO WIELKIM SERCU!!!! POLECAM WSZYSTKIM..PSYCHOLOG NA '6'! WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA KILKA WIZYT Z GÓRY! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO PANI LILIANO!!! M.H

PANI PSYCHOLOG DUDZIAK - MAŁA OSÓBKA O BARDZO WIELKIM SERCU!!!!
POLECAM WSZYSTKIM..PSYCHOLOG NA '6'!
WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA KILKA WIZYT Z GÓRY!
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO PANI LILIANO!!!
M.H

Psycholog nie powinien odbierać nadziei.

Psycholog nie powinien odbierać nadziei.

Uczęszczam na wizyty we wspomnianej poradni na os. Pod Lipami. Nie miałam do czynienia być może ze zbyt dużą ilością psychologów, ale z poznanych dotąd tylko Pani Noskowiak-Dudziak jest godna polecenia. Z gabinetu wychodzę zawsze pełna energii, bez względu na mój stan przed wizytą.

Pani Noskowiak przyjmuje tez w Poznaniu na oś Pod Lipami na NFZ, jest swietnym psychologiem, bardzo mi pomogla, potrafi tłumaczyc rozmawiac, bardzo jej jestem wdzieczna za pomoc a chodzę juz 2 lata, byłam u innych psychologów, ale tylko ona rzeczowo potrafi podejsc do problemu.

rzeczywiście przekłada wizyty - ale zawsze ktoś w tej sprawie dzwoni aby uprzedzić, miła średnio ale OK, dociekliwa, stanowcza, wydaje mi się że potrafi ocenić dobrze problem ale nie mam porównania bo to mój pierwszy psycholog :) na razie OK

na razie OK