lekarz Liliana Podlasin-Koralewska

Lekarz medycyny pracy

Bardzo kompetentna, fachowa Pani Doktor. W razie potrzeby nigdy nie odmówi drugiemu człowiekowi pomocy. Polecam.

Bardzo polecam wizytę u Pani dr . Miła , profesjonalna i punktualna osoba. Chętnie udziela informacji na temat wymaganych badań oraz zakresu wizyty.

Super osoba. Miałam opoznienie prawie godzine a musialam już koniecznie na jutro załatawić zaswiadczenie do pracy. Poczekala na mnie specjalnie. Pewnie nie zobaczymy sie juz bo takiego lekarza medycyny pracy odwiedza sie raz w zyciu ale mam nadzieje ze tym komentarzem i w ten sposob moge jakos podziekowac. Tylko teraz przyjmuje nie na Pilsudskiego jak tutaj jest napisane tylko na Rataja - kolo przedszkola.

BARDZO NIEPRZYJEMNA I AROGANCKA KOBIETA, podczas wizyt nieprzyjema, pracowników kopalni ma za bydło które musi obsłużyć, nie polecam, my z kopalni musimy bo jest lekarzem medycyny pracy ale prywatnie zdecydowanie odradzam

Bardzo fachowa pani doktor. Chodziłem do niej jak jeszcze była lekarzem zakładowym na kopalni. Polecam.