lekarz Liliana Skarbek-Zurek

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

2,7
2,6

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest miła, sympatyczna i chętnie pomogła w tym temacie z którym do niej zwróciłam. Polecam

Pani doktor sprawia wrażenie zirytowanej swoją pracą i ludźmi, na pytania odpowiada pretensjonalnym tonem. Nie wytłumaczyła wniosków z badania. Moja mama ma z nią podobne, jeśli nie gorsze doświadczenia. Arogancja i brak umiejętności miękkich. Nie polecam.

Do Pani doktor chodzę od 2015 roku od zawsze mogłam liczyć na wizyty w miłej atmosferze. Pani doktor odpowiada rzeczowo na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Jest bardzo dokładna podczas badań. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę.

Skąd te negatywne opinie ? Super lekarz , rzeczową, empatyczna , wszystko wyjaśnia, ja jestem mega zadowolona.

Skąd te negatywne opinie ?

Lekarka bez empatii, bez podejścia do pacjentki, niekontaktowa, podczas wizyty zachowywała się jakby z łaski zrobiła badanie i w ogóle ze mną rozmawiała, a było tych słów bardzo niewiele. Okropna osoba, nie powinna być lekarzem, nie polecam!

Również się zrazilam negatywnymi opiniami, ale poszłam i nie wiem, skad te opinie wynikają, bo Pani doktor bardzo uprzejma, wyrozumiała i wszystko dokładnie tłumaczy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam!

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Po przeczytaniu ich miałam wątpliwości czy iść do Pani doktor. Dziewczyny! Nic bardziej mylnego! Pani doktor bardzo miła, delikatna, odpowiedziała na wszystkie trapiące mnie pytania, wykonała badania, skierowała na usg piersi. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i kompetencji pani doktor, rzeczowa, mila i pełna empatii. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Miałam obawy przed pójściem do pani doktor na badanie po przeczytaniu opinii, ale wszystko przebiegło dobrze. Badanie USG dopochwowe wykonane starannie, w miłej atmosferze, z niedługim, ale wystarczającym wyjaśnieniem wyników. Mogę w tym zakresie panią doktor polecić

Mogę w tym zakresie panią doktor polecić

Po przeczytaniu opinii z obawą jechałam na wizytę spozniona 15min. Z recepcji dowiedziałam się że jestem przedostatnia Pacjentka i dr będzie musiała zostać "po godzinach" jeśli mnie przyjmie. Zaryzykowałam i odbyłam wizytę. Atmosfera była miłą, Pani dr przyjemna w obyciu i wyrozumiała. Wykonała potrzebny wymaz i na pożegnanie dostałam miły uśmiech. Ja polecam.