lekarz Liliana Słoń-Kowalska

Pediatra, Pulmonolog

2,7
2,6
2,6

Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pani doktor jest bardzo uprzejma i ma podejście do dzieci. A moje jest bardzo wymagającym pacjentem. Nie tylko że względu na chorobę genetyczną ale również upośledzenie umysłowe. Naprawdę potrafi dać w kość. Dzięki wdrożeniu leczenia przez panią doktor syn w końcu może oddychać pełną piersią.

pani lekarka w Szpitalu w Skwierzynie jest naprawdę nieprzyjemna, gdyby była chociaż skuteczna to by ją tłumaczyło...anie niestety. lekarka nie przeprowadza wywiadu przed postawieniem "wyroku" bo diagnoza tego nie można nazwać. Najpierw mimo tego że byłam skierowana do poradni dostałam wykład, że ona leczy tylko osoby mające kaszel trwajacy dłużej niż pól roku a kaszel dwutygodniowy to powinien leczyć lekarz rodzinny. lekarka nie słucha co mówi pacjent i sama wmawia pacjentowi jakie ma objawy. na koniec po wielokrotnym wmawianiu mi że jestem zdrowa lekarka "tak na wszelki wypadek bo przecież jestem zdrowa przepisała mi apteke leków łącznie z antybiotykiem i lekami, kóre trzeba zażywac przez 2, 3 miesiące...twierdząc, że jak wezmę te wszystkie leki to z cała pewnością się wyleczę....tragedia. nie polecam, wręcz odradzam.

Prywatnie Pani doktor jest bardzo miła natomiast w szpitalu jest osobą opryskliwą, nie zagląda nawet w kartę choroby dziecka, mówi podniesionym głosem jakby była oburzona, że ktoś w ogóle ośmiela się przyjść z chorym dzieckiem do przychodni i zabierać jej cenny czas . Jak ktoś już wcześniej wspomniał szpikuje dzieci dużą ilością leków i potrafi wyciągać jak najwięcej pieniędzy od pacjenta i nie ważne, że chodzi tu o dzieci. Stanowczo nie polecam

polecam

miła lekarka! polecam wszystkim jest wyrozumiała

miła lekarka! polecam wszystkim jest wyrozumiała

Nasze dziecko ma niespełna 2 lata. Bardzo zaniepokoiła nas wysypka na całym ciele u córki, być może po wcześniej branym antybiotyku. Trafiliśmy do Pani "doktor" na izbę przyjęć w Skwierzyńskim szpitalu w sobotę. Pani dr Słoń-Kowalska nie przeprowadziła ze mną dokładnego wywiadu, nie osłuchała dziecka, nie sprawdziła gardełka, jedynie kazała odchylić delikatnie koszulkę na szyi i to wystarczyło Pani doktor do postawienia prawdopodobnej diagnozy. Zleciła wykonanie zastrzyku, wypisała receptę na maść i syrop. Mimo naszych doczekiwań nie chciała nam udzielić informacji co to za zastrzyk - z ironią odpowiedziała że to zastrzyk ratujący życie, a przede wszystkim na uspokojenie rodziców (co mogła mieć przez to na myśli?). Bardzo zdziwiła nas informacja w KARCIE PACJENTA otrzymanej po wizycie, że dziecko miało badane niby gardło, migdałki, płuca i że wszystko jest w porządku, ale dziecko nie miało przeprowadzonego żadnego badania, nie było osłuchane, więc napisana jest tam nieprawda!!! Może i z gardełkiem wszystko u dziecka jest wporządku, ale skąd ta pewność u Pani doktor bez przeprowadzenia badania! Jechaliśmy do szpitala z myślą, że przyjmie nas pediatra, a przyjęła nas chyba jakaś szamanka!! jesteśmy oburzeni arogancją i nieuprzejmością Pani doktor, ta kobieta wybierając zawód lekarza pediatry powinna mieć świadomość że każdy rodzic martwi się o swoje dziecko i chce jak najlepszej opieki, a ta Pani "doktor" traktowała nas jak byśmy jej przeszkadzali. W Skwierzyńskim szpitalu są dobrzy lekarze (bo już kiedyś mieliśmy okazję tego doświadczyć), ale Pani Słoń Kowalska z pewnością do nich nie należy. Z przykrością możemy stwierdzić że nasz pies był u weterynarza lepiej potraktowany i przebadany niż nasze dziecko u Pani doktor.

Polecam pani doktor zna się na swojej pracy -byłam z dzieckiem w szpitalu wyszło w gorszym stanie niż tam trafiło. po wizycie u doktor kowalskiej znaczną poprawa po tygodniu czasu

pani pediatra bardzo nie miła, podnosi głos i zachowuje się jakby robiła wielką łaskę że zbada dziecko. (a bada na odczepnego byle jak). gada całkiem co innego niż koledzy po fachu. podważa opinie innych pediatrów twierdząc ze to co oni mówią to głupoty. uważa ze nie ma czegoś takiego jak kolki czy skaza białkowa u noworodka. nie wiem w takim razie po co przepisała leki antykolkowe skoro uważa że kolki to wymysł i nie istnieją. jej zdaniem nie karmi się na żądanie tylko co dwie godziny po 5ml. (jak zje 10ml i potem uleje to znaczy że dziecko jest przeżarte) nie wiadomo jednak jak odmierzyć taka ilość karmiąc piersią. według niej trzeba przed każdym karmieniem i po karmieniu wchodzić razem z dzieckiem na wagę. a te 5ml to zobaczę chyba jak wejdę na wagę jubilerska. pani pielęgniarka wykazała większe zainteresowanie chorym dzieckiem twierdząc ze nie powinniśmy tak długo zwlekać z przyjazdem natomiast pani pediatra po wytłumaczeniu problemu spytała po co w ogóle przyjeżdżaliśmy bo ona tego nie rozumie. mówi ze na izbe przyjęć przyjeżdża się tylko jak jest zagrożenie życia (jak to sprawdzić skoro ja nie lekarz?) podsumowując uważam ze ta pani pomyliła zawody. dziecko musi się męczyć do czasu wizyty u normalnego pediatry. jakbym miała taka matkę to bym się pochlastała.

(P.S. - dziecko ma trzy tygodnie i pielęgniarka powiedziała że u takiego małego dziecka trzeba bezzwłocznie konsultować każdy niepokojący objaw)

Oceniam lekarza jako specjalistę pulmunologa i niestety noty są słabe. Pośpiech, odwoływanie wizyt w ostatniej chwili, gdy pacjenci już czekają przed gabinetem, nieprzygotowanie do wizyt np. brak pieczątek, niesłowność- miałam otrzymać skierowanie pocztą od pani doktor- nie doczekałam się, stan zdrowia bardzo się pogorszył więc szukam ratunku u kogoś innego. Bardziej kompetentnego.

Pewnie, jak każdy pani pulmunolog ma lepsze i gorsze dni.. Byłam pierwszy raz, ale wrażenie pozytywne. Spektrum leczenia jak wszyscy inni, ale zaproponowano mi tańsze odpowiedniki i testy na kolejnej wizycie, także zobaczymy co dalej..

Pani doktor jest bardzo niesympatyczna osoba szybko sie denerwuje szpikuje dzieci tonami lekow bez wczesniejszych badan za to umie wyciagnac jak najwiecej pieniedzy od pacjeta