dr n. med. Lilianna Baran

Doskonały lekarz. Przede wszystkim kompetentny. Miłe jest to że pamięta pacjenta, zawsze ma dla niego czas. Kontakt mailowy - super, zawsze odpisuje na maile.

Niezwykle kompetentna pani doktor - w naszej dzielnicy - Wrocław-Biskupin nigdy nie słyszeliśmy o niej złych opinii

Kompetentna, profesjonalistka, godna zaufania, zainteresowana stanem zdrowia dziecka, zawsze mozna na nią liczyć, we Wrocławiu najlepsza !!!

Świetna i kochana! Dzieci ją lubią. Cierpliwa i zawsze przyjazna. Dokładnie bada

Bardzo miła i kompetetna osoba.Zawsze wytłumaczy chorobę zawsze mnie przyjmnie . Bardzo szybko zwaalcza choroby.

Świetny lekarz, teraz trudno o takich!!!!! Wielokrotnie korzystam z fachowej wiedzy Pani doktor. Zawsze szczegółowo wszystko wyjaśni, odpowiada na najtrudniejsze pytania. Po wizycie wiem, że dzieci moje są szczegółowo zbadane i nic nie zostało zbagatelizowane. Miła, spokojna i życzliwa atmosfera. Zresztą najlepszym potwierdzeniem jest to, że moje dziewczyny nie chcą wychodzić z gabinetu :). Zdecydowanie polecam wszystkim!!! Pozdrawiam Aneta Stelmach

Zdecydowanie polecam wszystkim!!!
Pozdrawiam
Aneta Stelmach

Doskonała lekarka dla niedoświadczonych rodziców!

Doskonała lekarka dla niedoświadczonych rodziców!

Świetny lekarz z właściwym podejściem do dzieci. Atmosfera bardzo przyjemna. Polecam.

Osoba zarozumiała i wyniosła.Lecząca chętniej łatwe przypadki lub prowadzenie zdrowych dzieci. Ma bardzo silne parcie na kasę. Preferuje pacjentów z tzw. zamożnego środowiska.Niechętnie bierze wizyty domowe do uboższych pacjentów.Żadnych usług i porad bez kasy.

Świetna specjalistka, konkretna, kompetentna, uważna, z fajnym podejściem do dzieci. Jest bardzo sympatyczną Osobą, dobrym Człowiekiem, ma duże poczucie humoru, można na p. doktor polegać. Zawsze można się skontaktować telefonicznie, kiedy coś niepokoi. Dzieci mają do niej zaufanie,jest delikatna i uśmiechnięta. Ładnie urządzony gabinet i ciekawe zabawki pomagają w spokojnym przebiegu wizyty. Polecam z calego serca, bo to najlepszy pediatra we Wrocławiu :))). Wdzięczna pacjentka.