Lipoliza

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
39-300 Mielec

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.

Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Wolny termin: dzisiaj o 13:00. Sprawdź inny.
Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 25 Cze o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

Wolny termin: 27 Cze o 16:40. Sprawdź inny.
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Dorota Spólnicka
Wolny termin: 29 Cze o 18:00. Sprawdź inny.
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog, Medycyna estetyczna

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor jest godna zaufania i polecenia. Specjalista z dużym doświadczeniem, mądrością i rzetelnością. Życzliwa dla każdego pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!!:)

Gabinet Stomatologiczny MARODENT
ul. Konopnickiej 7
22-400 Zamość

szczerze polecam panią stomatolog Kamile Andrejczuk,jest profesjonalna i rzetelna w tym co robi.Sprzet w gabinecie nowoczesny.Moje zęby w koncu doprowadzone sa do porzadku,wiele razy wypelnienia byly poprawiane i zawsze wypadaly,teraz mam zeby,wszystko sie trzyma i jest zrobione fachowo.Jestem wdzieczna pani doktor