Logopeda Dziecięcy W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

mgr Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój syn miał czterech logopedów wcześniej, a praca z Panią Marzka po 6 miesiącach dała efekty, których naprawdę się nie spodziewaliśmy. Brak mi słów uznania. Mój synek nie był łatwym podopiecznym, ale udało się i bardzo dziękuję. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach, było to i dla mnie niesamowicie kształcące, bo Pani Marzenka tłumaczyła na bieżąco swoje działania, ma bardzo obszerną wiedzę nie tylko w tematach logopedycznych. Jestem bardzo zadowolona, bo wszyscy w rodzinie i w szkole podziwiają sukcesy mojego synka, stąd polecam tę niesamowitą logopedkę innym rodzicom. Naprawdę warto! Mój synek skończył terapię, ale ciepło, wesoło wspomina swoje zabawy i pyta kiedy odwiedzimy "ciocię". Możemy to zrobić, ale już tylko po to, aby się do siebie uśmiechnąć i powspominać czas, gdy syna wyciągałyśmy spod biurka... Teraz jest inaczej, bo mój syn mówi dużo, zdaniami i poprawnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę te słowa napisać. DZIĘKUJĘ!
Walczewska Anna

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

mgr Roksana Gumowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

dr hab. n. hum. Agnieszka Dłużniewska

Gabinet logopedyczno - pedagogiczny
Otolińska 21 lok. 206 A
09-407 Płock

co za bzdurna opinia tu jest napisana na temat Pani Dłużniewskiej. Podejrzewam, że to jakaś zakompleksiona osoba (konkurencja). Mam doświadczenia z dwoma logopedami. Panią Mieszkowicz i Panią Dłużniewską. U pierwszej Pani byłam jak córka miała 2 latka - uważam to spotkanie za porażkę. Córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córka nie była zainteresowana żadnymi rzeczami, którymi próbowała ją Pani zainteresować bo była trzymana na siłę. Nie chciała z nią siedzieć wyciągała rączki, żeby ją zabrać. Pani Mieszkowicz tłumaczyła nam (mi i mężowi), żebyśmy zobaczyli, że nic jej się nie dzieje. Ok, nie dzieje jej się krzywda, ale bierze ja na siłę, na dodatek obca osoba, trzyma i nie nie chce puścić do mamy. Przypominam: córka jest nie ufna przy pierwszych spotkaniach z obcymi. Teraz spotykamy się z Panią Agnieszką Dłużniewską. Rewalacyjna osoba. Miła, ciepła, na spokojnie podchodzi do dziecka, nic nie robi na siłę, na pierwszym spotkaniu obejrzała jej buźkę, córcia jej nawet bez problemu pokazała, ale wszystko było robione powolutku. Dodam, że Pani Mieszkowicz nawet nie przyszło do głowy, żeby od tego zacząć czyli sprawdzić jej języczek, wędzidełko itp. Polecam z pełną świadomością Panią Dłużniewską i również z pełną świadomością nie polecam Pani Mieszkowicz!!!

mgr Agnieszka Wojnar

Żory

Nie polecam!!Ta Pani to pseudo logopeda...Wada wymowy, która została źle zdiagnozowana u mojego dziecka!Brak jakiegokolwiek podejścia. Byliśmy w Płocku nie polecam, omijać szerokim łukiem.Brak jakichkolwiek kompetencji!

Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Renata Rybarczyk