Logopeda Dziecięcy

Wolny termin: 30 Cze o 12:30. Sprawdź inny.
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek
Logopeda dziecięcy Płońsk mgr Katarzyna  Sudoł

mgr Katarzyna Sudoł

Gabinet Terapii Logopedycznej Muftak
Wieczorków
Płońsk

Polecam Panią Kasię - jest świetnym logopedą. Pełen profesjonalizm, wiedza i cudowne podejście do dzieci. I co najważniejsze nieograniczona cierpliwość. Jestem bardzo zadowolona z efektów, cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Kasi.
Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był ...

Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze - byle szybko i z głowy. U Pani Kasi to co innego. Córka chodzi z uśmiechem, chętnie ćwiczy w domu i są efekty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Magda

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!

Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

Monika Dźwięga

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Marzena Mieszkowicz

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

mgr Monika Mikulska

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

moje dziecko mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki wspaniałej osobowości pani Moniki.
Profesjonalizm, zaangażowanie, łagodność to cechy dla których cenimy ją niezmiernie.

mgr Małgorzata Wasilewska

Psycholog dziecięcy, Logopeda dziecięcy

Chwałkowice, Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

mgr Monika Krawczyk

KWIATOWA 35
09-100 Płońsk

Zdecydowanie polecam Panią Monikę, rok temu korzystaliśmy z porad i efekty współpracy były rewelacyjne. Terminy dostosowane do Naszych potrzeb- nawet weekendy, na każdych zajęciach synek korzystał z innych pomocy- gier, kart, to co dla Nas ważne chodził z uśmiechem na zajęcia, a w domu chętnie wykonywalł ćwiczenia w formie zabawnych wierszyków i zadań. Szybko nadrobiliśmy zaległości zarówno w wymowie jak i w czytaniu, analizie głoskowej i percepcji wzrokowo- słuchowej- nauka w pierwszej klasie okazała się być przyjemnością i utrwalaniem poznanego juz materiału. SZCZERZE POLECAM!!!!! Ala z Miłoszkiem

Opinia dodana przez: Alicja

mgr Beata Naklicka

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
35-330 Rzeszów

Osoba bardzo kompetentna, odpowiedzialna, sumienna i kreatywna. Ma świetne podejście do dzieci- moje dziecko nie może wręcz doczekać się kolejnych zajęć. Jest zawsze przygotowana do każdego spotkania, widać że dostosowuje zadania tak aby dziecko na każdych zajęciach robiło postępy. Zadania i ćwiczenia nie są powtarzane tylko cały czas jest coś nowego, nie tak jak w poprzednim gabinecie gdzie przerabiane było w kółko to samo. Naprawdę polecam, wreszcie widzę rezultaty terapii!