Logopeda Dziecięcy

mgr Kamila Czarnik

Vitamed

Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!

Psycholog, Logopeda dziecięcy

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Chwałkowice, Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam serdecznie

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!

Opinia dodana przez: Alb

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

dr Marzena Machoś-Nikodem

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.

Sosnowiec

POLECAM TEGO LOGOPEDĘ. TA PANI JEST BARDZO KOMPETENTNĄ OSOBĄ, ZNA SIĘ NA TYM, CO ROBI. MOJE DZIECKO CHODZIŁO DO PRZEDSZKOLA, W KTÓRYM MIAŁO ZAJĘCIA Z TĄ PANIĄ. POLECAM.

mgr Agnieszka Ambroziak

Brzozów Stary 62 A
96-520 Iłów

Bardzo dobry fachowiec.Kompetentna i lubiana przez dzieci. Wykazuje dużo cierpliwości. Mimo sporej odległości od sochaczewa chętnie do niej jeżdzimy.Efekty są widoczne. Jaś nie może doczekać się kolejnego spotkania. Polecam.

mgr Violetta Miszkin

Terapia Mowy i Myslenia
Brzozowa 26
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kpmpetentna i konkretna Pani, wzbudza zaufanie...

Bardzo kpmpetentna i konkretna Pani, wzbudza zaufanie...

Opinia dodana przez: Wojtek hayek