Logopeda Dziecięcy

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!
Joanna- mama Kuby

polecam!
Joanna- mama Kuby

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

mgr Beata Sobera-Baron

Psycholog, Logopeda dziecięcy

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Chwałkowice, Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam serdecznie

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

Usługi Logopedyczne i Edukacyjne Joanna Pieczykolan
Zgody 3/12
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacja!!! Fantastyczny kontakt z dzieckiem, ciepła, profesjonalna, polecamy w 100%!!!!!

Sosnowiec

POLECAM TEGO LOGOPEDĘ. TA PANI JEST BARDZO KOMPETENTNĄ OSOBĄ, ZNA SIĘ NA TYM, CO ROBI. MOJE DZIECKO CHODZIŁO DO PRZEDSZKOLA, W KTÓRYM MIAŁO ZAJĘCIA Z TĄ PANIĄ. POLECAM.

gabinet

Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,

dr Marzena Machoś-Nikodem

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.

mgr Agnieszka Chojecka

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Agnieszka Ambroziak

Brzozów Stary 62 A
96-520 Iłów

Bardzo dobry fachowiec.Kompetentna i lubiana przez dzieci. Wykazuje dużo cierpliwości. Mimo sporej odległości od sochaczewa chętnie do niej jeżdzimy.Efekty są widoczne. Jaś nie może doczekać się kolejnego spotkania. Polecam.