Logopeda Dziecięcy W Okolicach Kamienna Góra

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

moje dziecko mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki wspaniałej osobowości pani Moniki.
Profesjonalizm, zaangażowanie, łagodność to cechy dla których cenimy ją niezmiernie.

Logopeda dziecięcy Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Anna Solecka-Kucaj

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pomocy Psychiatryczno-Psychologicznej "Persona" s.c.
ulica Szmidta 15
58-300 Wałbrzych