Filtruj terminy

Logopeda dziecięcy, Logopeda

przychodnia
Janusza Kusocińskiego 140a
94-004 Łódź

Pani Anna jest pierwszym logopedą, który mnie nie zniechęcił do dalszych wizyt, tak jak to było u innych. Dla mnie jako dla osoby dorosłej miało niebagatelne znaczenie, indywidualne podejście, dostosowane w końcu do mojego wieku. Potrafi służyć pomocą i radą w każdej chwili. Dzięki niej nie tylko wiem jak radzić sobie z jąkaniem, ale też czym ono jest . Przydatne jest to zwłaszcza w celu uświadamiania o tym inny osób. W ciągu półtora roku od pierwszej wizyty mój komfort mówienia poprawił się diametralnie . Jeśli kiedyś 10 procent moich wypowiedzi było płynnych, to teraz jest ich 90 procent. Jednego mogę tylko żałować, że nie spotkałem jej wcześniej. Pomimo tak znaczącej poprawy dalej zamierzam kontynuować terapie u pani Anny. Jan Sasiak

Opinia dodana przez: Jan

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Agata Pawlak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

"Terapia mowy"

95-020 Łódź

Bardzo dobra logopedka z dużym doświadczeniem.Potrafi bardzo optymistycznie podejść do choroby dziecka co jest bardzo ważne dla rodziców.Szczerze polecam.

Joanna Wojczyk

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny LOGOS
Gorkiego 21A, gabinet 8
92-524 Łódź

Chodzę z dzieckiem na zajęcia do pani Joanny od ponad pól roku. Zajęcia dają mojemu dziecku wiele radości, a przede wszystkim przynoszą efekty logopedyczne. Syn na zajęciach w gabinecie w formie zabawy ćwiczy wymowę litery r z którą od dawna miał problemy.