Logopeda Dziecięcy W Okolicach Mińsk Mazowiecki

Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy osiągnięte efekty. Jako rodzic bardzo wysoko oceniam szczegółowe wskazówki do ćwiczeń domowych, których udziela Pani Marta. Polecam gorąco wszystkim rodzicom, którzy chcą efektywne i w przyjaznej atmosferze skorygować wymowę swojego dziecka.

Opinia dodana przez: Robert

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

mgr Agnieszka Kowalczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Edukacyjno-terapeutyczne Centrum Rozwoju i Rehabilitacji "ORTOSENSIS"
Okólna 43
05-270 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

mgr Malwina Wilczyńska

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Pani Malwina jest bardzo kompetentnym logopedą zajmującym się również ćwiczeniem dykcji, co pomogło mi w dużym stopniu udoskonalić wystąpienia publiczne, jak i również przyczyniło się do przełamania trudności spowodowanych słabymi mięśniami aparatu artykulacyjnego. Dziękuję i szczerze polecam tego specjalistę!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Elżbieta Lund

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Ma świetne podejście do dzieci. U mojego syna, ktory miał opóźniony rozwój mowy nastapiła szybka poprawa i teraz nie ma problemu z komunikacją. polecam

Ewa Jędrzejczak

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Super specjalista. Podchodzi do problemu dziecka całościowo biorąc pod uwagę nie tylko wady wymowy, ale również emocje. Szczerze polecam Panią Ewę.

Iwona Janus

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Sylwia Sierzputowska

Logostacja Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy
Pomorska 17A

Mam niestety bardzo przykre doświadczenia związane z panią Sylwią. W swojej ofercie posiada również terapię logopedyczną z dojazdem do domu pacjenta. Na takiej formie zajęć bardzo nam zależało, bo mój synek dużo choruje i zajęcia poza domem musiałam często odwoływać. Po telefonicznych ustaleniach pani Sylwia zdecydowała się objąć opieką mojego autystycznego synka, z zastrzeżeniem, że będzie dyspozycyjna dopiero za miesiąc. Po miesiącu oczekiwania odwołała pierwszą wizytę z przyczyn zdrowotnych (to jest jeszcze jak najbardziej zrozumiałe), drugą z powodu Dnia Dziadka,a potem stwierdziła, że w ogóle rezygnuje. I tak straciliśmy miesiąc, choć w tym czasie mogliśmy szukać innego, bardziej solidnego specjalisty. Dla 3-latka z autyzmem każdy miesiąc terapii jest na wagę złota. Szkoda, że rodzice autystyków, którzy i tak na co dzień zmagają się z mnóstwem problemów, muszą jeszcze spotykać na swojej drodze tak niekompetentnych i nierozumiejących istoty autyzmu specjalistów.

Opinia dodana przez: Dagmara