Logopeda Dziecięcy W Okolicach Ożarów Mazowiecki

Wolny termin: 23 Cze o 12:30. Sprawdź inny.
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

Pani Marta to świetny logopeda, bardzo sumienna osoba, mająca doskonały kontakt z dziećmi. Ćwiczyła z naszym 5 letnim synkiem, który nie był niestety łatwym pacjentem. Synek lubił chodzić na zajęcia, a rezultaty ćwiczeń były dość szybko widoczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martę, jako bardzo kompetentnego specjalistę. Dziękuję za pracę z synkiem i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Edyta
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Anna

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

mgr Agnieszka Ambroziak

Brzozów Stary 62 A
96-520 Iłów

Bardzo dobry fachowiec.Kompetentna i lubiana przez dzieci. Wykazuje dużo cierpliwości. Mimo sporej odległości od sochaczewa chętnie do niej jeżdzimy.Efekty są widoczne. Jaś nie może doczekać się kolejnego spotkania. Polecam.

mgr Malwina Wilczyńska

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1

Pani Malwina jest bardzo kompetentnym logopedą zajmującym się również ćwiczeniem dykcji, co pomogło mi w dużym stopniu udoskonalić wystąpienia publiczne, jak i również przyczyniło się do przełamania trudności spowodowanych słabymi mięśniami aparatu artykulacyjnego. Dziękuję i szczerze polecam tego specjalistę!

mgr Agnieszka Kowalczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Edukacyjno-terapeutyczne Centrum Rozwoju i Rehabilitacji "ORTOSENSIS"
Okólna 43
05-270 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Aneta Piasecka

Aneta Piasecka
Centrum Edukacji i Rozwoju ul. Warszawska 7 Sochaczew
96-500 Sochaczew

Bardzo profesjonalny specjalista! Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu,z czystym sumieniem. Pani jest bardzo miła, uprzejma. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Anetą. No i widać duże postępy! Oby więcej takich specjalistów!