Logopeda Dziecięcy W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Monika Dźwięga

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Beata Naklicka

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
35-330 Rzeszów

Osoba bardzo kompetentna, odpowiedzialna, sumienna i kreatywna. Ma świetne podejście do dzieci- moje dziecko nie może wręcz doczekać się kolejnych zajęć. Jest zawsze przygotowana do każdego spotkania, widać że dostosowuje zadania tak aby dziecko na każdych zajęciach robiło postępy. Zadania i ćwiczenia nie są powtarzane tylko cały czas jest coś nowego, nie tak jak w poprzednim gabinecie gdzie przerabiane było w kółko to samo. Naprawdę polecam, wreszcie widzę rezultaty terapii!

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

mgr Alina Woźny

Al. J. Piłsudskiego 31/120
35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
35-114 Rzeszów

warto udać sie do tego logopedy, pierwsze efekty leczenia były u dziecka dość szybko, teraz juz jest po problemie, polecam

Opinia dodana przez: Aga

mgr Agnieszka Gniewek